Nafaszerowane auta

W dniu 13 lutego 2020 r., ok. godz. 23.45, w Ostrowcu Świętokrzyskim, funkcjonariusze z Wydziału Prewencji zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi. W aucie było dwóch ostrowczan i narkotyki. Wstępne wyniki potwierdziły, że to marihuana i amfetamina.

-Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, zaś ujawnione substancje zabezpieczone do dalszych badań ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. 19-latek usłyszał zarzut posiadania blisko 1 grama amfetaminy i 0,5 grama amfetaminy. Ponadto śledczy przedstawili mu zarzut udzielania substancji zabronionych. Z kolei 18-latek usłyszał zarzut posiadania blisko 0,5 grama amfetaminy i 0,3 grama marihuany. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a za udzielanie narkotyków kara pozbawienia wolności do lat 10.

W dniu 15 lutego 2020 r., ok. godz. 2.30, w Ostrowcu Świętokrzyskim, policjanci z Wydziału Prewencji w stojącym na parkingu pojeździe marki BMW, natrafili na 21-latka posiadającego susz roślinny, wstępnie zidentyfikowany jako marihuana o wadze ponad 9 gramów i biały proszek wstępnie zidentyfikowany jako amfetamina o wadze blisko 2 gramów. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jak widać, pociąg do trawki jest silniejszy, niż zagrożenie koronawirusem.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Nafaszerowane auta

  • 18/04/2020 at 08:58
    Permalink

    ,,Jak widać, pociąg do trawki jest silniejszy, niż zagrożenie koronawirusem.”

    Panie redaktorze, proszę sprawdzić jakie kolejki od rana ustawiają się po wódę w sklepach osiedlowych. Jak rura pali to wirus też niegroźny.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *