Aleja Jana Pawła II się zmienia…

Starosta ostrowiecki Marzena Dębniak, prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński i wicestarosta ostrowiecki Andrzej Jabłoński poinformowali o postępach w pracach modernizacyjnych na alei Jana Pawła II. Inwestycja jest realizowana wspólnie przez samorząd powiatowy i miejski przy udziale dotacji z budżetu państwa.
-W tej chwili trwa frezowanie ostatniego odcinka drogi. Bardzo się cieszę, że dzięki współpracy z samorządem miasta i gminy Ostrowiec Św. udaje nam się skutecznie pozyskiwać środki na inwestycje i remonty ? mówi starosta ostrowiecki Marzena Dębniak.
Warto wspomnieć, że remont alei Jana Pawła to koszt ponad 1 mln zł, z czego miasto Ostrowiec Św. dołożyło ponad 400 tys.
? Miasto mając na uwadze ciężką sytuację powiatu wyszło z inicjatywą, rada miasta przegłosowała projekt i przekazaliśmy dla powiatu ponad 400 tys zł ? mówi prezydent Jarosław Górczyński . ? Aleja Jana Pawła II to wizytówka naszego miasta. Tego typu prace są realizowane w trosce o wygodniejsze życie mieszkańców Ostrowca oraz poprawiają zdecydowanie wizerunek naszego miasta.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *