Zamknij

Usłyszał zarzut uśmiercenia psa

10:46, 08.06.2020
Skomentuj

W dniu 3 czerwca 2020 r. kilka minut przed godz. 22, dyżurny ostrowieckiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zabiciu psa przez 32-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego.

?php>

-Jak ustalili stróże prawa do przestępstwa miało dojść kilka godzin przed ich przybyciem ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wtedy to 32-letni konkubent osoby zgłaszającej o przestępstwie, miał wyjść z domu na spacer z psem, a następnie w jednym z opuszczonych budynków go uśmiercić. W toku prowadzonych czynności mundurowi odnaleźli martwe zwierzę, które zostało zabezpieczone do badań.

?php>

W chwili zatrzymania 32-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. W dniu 5 czerwca 2020 r. został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem.

(Wiesław Rogala)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%