Wakacje nad polskim morzem z ostrowieckim PKS. Od 15 czerwca pojedziemy do Łodzi i Lublina!

PKS w Ostrowcu Św. S.A. udostępnił wakacyjny kalendarz połączeń. W tym roku szczególnie zachęcamy do spędzenia spokojnych i niezapomnianych wakacji w Polsce ? nad morzem.

Ostrowiecki PKS od lipca uruchamia dwa wakacyjne połączenia autobusowe z Ostrowca Św. do Kołobrzegu oraz do Łeby. Autobus do Kołobrzegu z Ostrowca Św. prze Ustkę  od 1 lipca do 27 sierpnia wyjeżdżał będzie o godz. 17.45 w dni nieparzyste miesiąca; odjazd powrotny z Kołobrzegu godz. 12.55 od 3 lipca do 29 sierpnia również w dni nieparzyste miesiąca. Autobus do Łeby przez Trójmiasto z Ostrowca Św. wyjeżdżał będzie od 2 lipca do 29  sierpnia o godz. 20.00 w czwartki, piątki i soboty; odjazd powrotny z Łeby od 3 lipca do 30 sierpnia o godz. 19.00 w piątki, soboty i niedziele.

Bezpieczeństwo, wygoda, dopasowane godziny podróży, atrakcyjne ceny biletów oraz komfortowe autokary to idealny sposób na spędzenie beztroskiego urlopu lub weekendowego wyjazdu. Bilety na podróże od 1 lipca do 30 sierpnia dostępne są już na stronie www.epodróznik.pl oraz w kasach na Dworcu Autobusowym w Ostrowcu Św. Rezerwacji miejsc a następnie zakupu biletu bezpośrednio u kierowcy w dniu przejazdu można dokonać telefonicznie pod numerem 607 432 921.

W tym roku wakacje w Polsce będą cieszyły się niezwykle dużą popularnością. Jest to najbardziej wyczekiwany okres przez wszystkich miłośników podróży. Dlatego rekomendujemy, aby nie czekać do ostatniej chwili i dokonywać rezerwacji podróży z odpowiednim wyprzedzeniem. W wakacyjnej siatce połączeń ostrowieckiego PKS  znajdą się najbardziej popularne letnie miejscowości, takie jak: Kołobrzeg, Sianożęty, Ustronie Morskie, Sarbinowo, Mielenko, Mielno, Łazy, Dąbki, Darłowo, Jarosławiec, Ustka, Łeba, Karwia, Jastrzębia Góra, , Rozewie, Chłapowo, Władysławowo , Reda, Gdynia, Sopot, Gdańsk.

Wyjazdy z ostrowieckim PKS są w pełni bezpieczne. We wszystkich autobusach będą obowiązywały rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, zgodnie z bieżącymi wytycznymi służb sanitarnych.


Od 15 czerwca ostrowiecki PKS wznawia codzienne linie dalekobieżne:

z Ostrowca Św. do Lublina godz. 7.15,

– z Lublina do Ostrowca Św. godz. 19.20,

– z Ostrowca Św. do Łodzi godz. 6.05,

– z Łodzi do Ostrowca Św. godz. 17.00.

OId 1 czerwca obsługiwane są kursy autobusowe relacji  Ostrowiec Św. ? Kraków godz. 7.00 oraz Kraków – Ostrowiec Św. godz. 16.20,
a od początku wprowadzenia stanu epidemicznego funkcjonują połączenia regionalne łączące Ostrowiec Św. ze stolicą województwa Kielcami. W dni robocze od poniedziałku do piątku obsługiwane są połączenia z Ostrowca Św. do Kielc o godz. 5.35, 6.30, 9.00, 12.30, 14.45 oraz z Kielc do Ostrowca Św. o godz. 8.20, 10.40, 15.00, 16.00 oraz 19.00. Wykonywane są również kursy relacji Ostrowiec Św. ? Opatów godz. 5.50, 14.45, i Opatów – Ostrowiec Św. godz. 4.50, 14.20,  oraz Lipsko ? Ostrowiec Św. p. Sienno godz. 8.30 i Ostrowiec Św. ? Lipsko godz. 13.30. Ponadto obsługiwana jest również sieć połączeń lokalnych na obszarze powiatów ostrowieckiego, lipskiego i opatowskiego.

Szczegóły pod nr telefonu 703 402 090 oraz na stronie internetowej www.pksostrowiec.pl. Sprzedaż biletów prowadzona jest poprzez serwisy www.epodróznik.pl oraz w kasach na Dworcu Autobusowym w Ostrowcu Św.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Wakacje nad polskim morzem z ostrowieckim PKS. Od 15 czerwca pojedziemy do Łodzi i Lublina!

  • 18/06/2020 at 07:22
    Permalink

    Czy może mi ktoś udzielić odp. kiedy zostaną przywrócone regularne kursy do i z Kielc? bo 5 dziennie KPINA !

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *