Wojciech Trochim: -Mamy teraz większy potencjał

-Jak oceniasz swoją dyspozycję w sparingowym meczu z Wisłą Sandomierz?


-Pierwsze koty za płoty? Nie graliśmy przez ostatnie cztery miesiące, no to nasza gra wygląda tak, a nie inaczej i pozostawia bardzo dużo do życzenia ? mówi ofensywny pomocnik KSZO, Wojciech Trochim. -Mamy jednak jeszcze trochę czasu na to, by powyjaśniać sobie pewne sprawy, dotyczące ustawienia taktycznego. Mamy nakreślone plany, a nie realizujemy tego sposobu rozegrania piłki, jaki chcielibyśmy. Nie spodziewaliśmy się, że Wisła zagra tak agresywnie i dobrze, że po jednym z fauli nie ucierpiałem. Przyznam się, zdenerwowałem się, nie ryzykowałem i w II połowie już nie pojawiłem się na murawie. W potyczce z sandomierzanami czuliśmy jednak w nogach wcześniejsze treningi na siłowni. Nie przygotowywaliśmy się jednak do tego sparingu, a do tego, by pokonywać kolejne przeszkody w rozgrywkach Pucharu Polski.

-Jak utrzymywałeś formę w okresie izolacji i akacji ?zostań w domu??
-Każdy z nas miał rozpiskę indywidualnego treningu, ale co innego biegać po betonie lub w parkach, a co innego trenować z zespołem. Generalnie jednak fizycznie czuje się nieźle i myślę, że pod względem piłkarskim też tak już wkrótce będzie. Przed meczem z Granatem mamy tydzień spokojnego treningu, ukierunkowanego na opanowanie zadań taktycznych, które w spotkaniu pucharowym będziemy chcieli realizować.
-Wiosną mówiliśmy o nowym KSZO, latem mamy jeszcze bardziej nowszy KSZO? Co ty na to, jak oceniasz możliwości drużyny?
-Mamy teraz większy potencjał, bo nasz klub zasilili przecież Paweł Kaczmarek, czy Robert Majewski, a KSZO jeszcze rozgląda się za kolejnymi wzmocnieniami. Myślę, że jeśli będziemy tylko solidnie pracować, to będzie nas stać na dużo więcej, niż dotychczas.
-Dziękuję za rozmowę.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Wojciech Trochim: -Mamy teraz większy potencjał

 • 2 lipca 2020 at 10:42
  Permalink

  coroczne pitu pitu o tym jaka to będzie waleczna drużyna… przed rozgrywkami , a gdy przyjdą najważniejsze mecze tej pośledniej ligi , będzie jak zwykle i nieważny jest trener ,wzmocniona czy niewzmocniona drużyna , po prostu przeciętność i nijakość ale z wielkimi hasłami na ustach

  Reply
 • 2 lipca 2020 at 20:21
  Permalink

  tej drużyny i klubu nie stać na 2 ligę, piłkarze nie są tym zainteresowani a ci co będą dziwnym sposobem nie będą dostawać podań albo podania dla piłkarza z 1 ligi. Klubu finansowo po prostu nie stać.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *