Wakacyjne granie na Ogrodach. Wygrane Bandy Ogra, WKS Meteor i And Raz…

Na terenie kompleksu boisk Orlik Ogrody rozegrano X Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Orlik Ogrody w trzech kategoriach wiekowych – młodzik (2009- 2007), junior (2006-2004), senior (2003 i starsi).
Po sześciu dniach piłkarskich zmagań wyłoniono zwycięzców, którymi zostali w poszczególnych grupach wiekowych – BANDA OGRA , WKS METEOR i AND RAZ.
Podczas ostatniego dnia rozgrywek nagrodzono najlepsze zespoły oraz wręczono indywidualne wyróżnienia dla najlepszych strzelców turnieju. Tytuły „króla strzelców” trafiły w ręce Krystiana Mazura (z drużyny Blokowe) w grupie młodzik, Kacpra Kality (z drużyny Meteor) w grupie junior oraz Błażeja Misiury (z drużyny Star Typ Sport) w grupie senior. Oto wyniki:
Blokowe – Jamar Ostrowczanie 9:1; Championy – Banda Ogra 0:1; Max Elektro – WKS Meteor 0:6; NSZZ Solidarność Celsa HO – StarTyp Sport 3:3; And Raz – Kasztelan Team 20:0; Jamar Ostrowczanie – Banda Ogra 0:16; Blokowe – Championy 2:1; ZPNTO – Max Elektro 0:9; StarTyp Sport – And Raz 1:4; Kasztelan Team – FC Egzekutor 1:7; BC LDS Team – NSZZ Solidarność Celsa HO 3:2; FC Egzekutor – Czysta Ostrowiec 3:2; Championy – Jamar Ostrowczanie 6:0; Banda Ogra – Blokowe 1:0; WKS Meteor – ZPNTO 23:0; FC Egzekutor – StarTyp Sport 2:4; And Raz – BC LDS Team 7:0; Czysta Ostrowiec – Kasztelan Team 12:1; Jamar Ostrowczanie – Blokowe 0:11; Banda Ogra – Championy 2:1; WKS Meteor – Max Elektro 7:1; StarTyp Sport – Czysta Ostrowiec 8:1; BC LDS Team – FC Egzekutor 2:5; NSZZ Solidarność Celsa HO – And Raz 4:8; Banda Ogra – Jamar Ostrowczanie 3:0; Championy – Blokowe 6:0; Max Elektro – ZPNTO 7:1; Kasztelan Team – StarTyp Sport 2:12; FC Egzekutor – NSZZ Solidarność Celsa HO 2:1; Czysta Ostrowiec – BC LDS Team 4:4; Jamar Ostrowczanie – Championy 1:13; Blokowe – Banda Ogra 0:5; ZPNTO – WKS Meteor 0:5; BC LDS Team – Kasztelan Team 3:2; NSZZ Solidarność Celsa HO – Czysta Ostrowiec 3:4; And Raz – FC Egzekutor 4:3; StarTyp Sport – BC LDS Team 2:3; Czysta Ostrowiec – And Raz 3:7; Kasztelan Team – NSZZ Solidarność Celsa HO 1:6.
Klasyfikacje końcowe:
*Młodzik (2009-2007)
1.BANDA OGRA: Igor Zięba, Filip Krzemiński, Dominik Wójtowicz, Kacper Kaczor, Konrad Nowocień, Patryk Misiura, Antek Niezgoda.
2.CHAMPIONY: Gracjan Król, Krystian Stefański, Kacper Cieślikowski, Antek Pater, Karol Osuch, Igor Dąbrowski, Miłosz Słowiński, Błażej Kasprowicz.
3.BLOKOWE: Krystian Mazur, Krzyś Tobisz, Karol Żelazowski, Filip Kurek, Michał Wiączek, Oliwier Maj, Mateusz Duda, Gustaw Szmalec, Olek Barański.
4.JAMAR OSTROWCZANIE
Król strzelców: Krystian Mazur – drużyna Blokowe


*Junior (2006-2004)
1.WKS METEOR: Kacper Rybiński, Wiktor Kamiński, Kuba Kowalski, Bartłomiej Cimała, Kacper Kalita, Maciej Stachurski, Szymon Burda, Wojciech Zięba, Franciszek Lipka, Daniel Puka.
2. MAX ELEKTRO: Kacper Tomaszewski, Kuba Kurek, Maks Dereń, Wiktor Kłonica, Antek Cieślik, Michał Strzębski, Brajan Kowalik, Kacper Lenard, Jakub Mendyk.
3. ZPNTO: Fabian Oleszczuk, Norbert Siewierski, Mateusz Łachmanowicz, Dawid Sławek, Kacper Ziętala, Kacper Nowakowski, Claudio Aparo, Dominik Stachera, Krystian Gilewski.
Król strzelców Kacper Kalita – drużyna Meteor


*Senior (2003 i starsi)
1.AND RAZ: Wiktor Kamiński, Franciszek Lipka, Filip Lipka, Hubert Jasiński, Paweł Miśkiewicz, Michał Janda, Kuba Śmieszek, Sebastian Kolasa, Maciej Stachurski, Michał Szczęsny.
2.FC EGZEKUTOR: Paweł Gierada, Przemysław Sokołowski, Przemysław Świercz, Paweł Łukawski, Damian Krzciuk, Robert Krzemiński, Krystian Gawlik, Bartosz Kwapisz, Marcin Przydatek, Paweł Radzimski.
3.BC – LDS TEAM: Bartłomiej Puła, Kamil Maciag, Jakub Juszczel, Dawid Zalewski, Konrad Dziedzic, Adrian Sypniewski, Sebastian Stachula, Wiktor Szczepański, Kamil Gębura, Dawid Menducki.
4. STAR TYP SPORT; 5. CZYSTA OSTROWIEC; 6. NSZZ SOLIDARNOŚĆ CELSA HO; 7. KASZTELAN TEAM
Król strzelców Błażej Misiura – drużyna Star Typ Sport

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *