Okradziony we Francji, nietrzeźwy na skuterze, noc passatów, niewybuch, rowerzysta w szpitalu

Okradziony na terenie Francji

53-latek zgłosił ostrowieckim policjantom, iż na terenie Francji, na niestrzeżonym parkingu w pobliżu miejscowości Allan,  nieznany sprawca włamał się do kabiny ciągnika siodłowego marki Man. Skradł portfel z pieniędzmi w kwocie 500 zł i 22 euro, kartę płatniczą oraz dokumenty. Następnie sprawca przy użyciu karty płatniczej dokonał kilkunastu transakcji na kwotę ponad 5.000 zł.

Nietrzeźwy na skuterze

Wieczorem 5 sierpnia 2020 r., w Janiku, doszło do kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwego kierującego. Na miejscu policjanci ustalili, iż 43-latek kierujący skuterem uderzył w prawidłowo zaparkowanego volkswagena. Przeprowadzone badanie sprawcy kolizji wykazało, że mężczyzna miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że 43-latek na skuterze podróżował wspólnie ze swoim 12-letnim synem.  Na szczęście cała sytuacja dla wszystkich uczestników zakończyła się niegroźnymi stłuczeniami.

Za kierowanie skuterem w stanie nietrzeźwości mieszkańcowi powiatu ostrowieckiego grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Odpowie również za spowodowanie kolizji drogowej.

Noc passatów

W dniu 4 sierpnia 2020 r., o godz. 3.08, w Opatowie na ul. Partyzantów, 18-latek kierujący VW Passatem, podczas manewru skrętu w lewo zderzył się z VW Passatem, którego kierującą była 21-latka. Kobieta trafiła na badania do szpitala.

Niewybuch w Kobylanach

W dniu 4 sierpnia 2020 r., o godz. 9.03, w Kobylanach, podczas wykonywania prac polowych 50-latek ujawnił niewybuch z czasów II Wojny Światowej. Jak się okazało, był to pocisk artyleryjski. Do czasu usunięcia znaleziska miejsce zabezpieczyli policjanci.

Dostało się rowerzyście

W dniu 4 sierpnia 2020 r., o godz. 20.22, w Ostrowcu Świętokrzyskim na ul. Samsonowicza, 41-latek kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen podczas włączania się do ruchu zderzył się z 32-latkiem jadącym rowerem. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Rowerzysta został przewieziony do szpitala.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Okradziony we Francji, nietrzeźwy na skuterze, noc passatów, niewybuch, rowerzysta w szpitalu

  • 10/08/2020 at 14:45
    Permalink

    Działo sę tej nocy nawet bardzo. Chyba już 2020 nie może być spokojny 🙁

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *