Celsa przeprowadzi testy wśród hutników

Według naszych ustaleń blisko 2 tysiące osób pracujących w Celsa Huta Ostrowiec w Ostrowcu Świętokrzyskim zostanie niebawem poddanych testom na koronawirusa. Nie dotyczy to jedynie samej firmy należącej do hiszpańskiej grupy, ale także outsourcingu, czyli pracowników z grupy Intensive Work oraz Fenix Polska.

– Na tę chwilę jedyne co mogę powiedzieć, że są prowadzone działania, których celem jest objęcie naszej załogi testami na koronawirusa- mówi Szymon Czechowski, Dyrektor Prawny Compliance i Relacji Zewnętrznych Celsa Huta Ostrowiec. Co do szczegółów jeszcze nie możemy rozmawiać.

Warto przypomnieć, że Celsa Huta Ostrowiec już od początku wybuchu pandemii dostosowuje się do nowej sytuacji poprzez zmianę procedur we wszystkich aspektach działalności biznesowej, począwszy od zasad higieny (korzystanie z maseczek, środków czystości), dezynfekcji, pracy zdalnej, kontaktu z podmiotami zewnętrznymi, komunikacji wewnątrzzakładowej, zakazu podróży, postępowania na wypadek zagrożenia zakażeniem COVID-19, korzystania z urządzeń, przebywania we wspólnych pomieszczeniach, prewencyjnych pomiarach temperatury oraz wielu innych protokołów bezpieczeństwa.

W zakładzie został także powołany specjalny zespół lokalny, który w ramach spotkań dokonuje przeglądu planu kryzysowego i podejmuje decyzje w zależności od rozwoju bieżącej sytuacji.

Print Friendly, PDF & Email

3 thoughts on “Celsa przeprowadzi testy wśród hutników

 • 8 września 2020 at 13:07
  Permalink

  Mam pytanie?
  A czy testy beda pozytywnie dodatnie?

  Reply
 • 9 września 2020 at 06:45
  Permalink

  To kto będzie pracował?

  Reply
 • 15 września 2020 at 20:10
  Permalink

  Nie piszcie bzdur jeśli jakieś testy będą( co jest bardzo mało prawdopodobne) to tylko dla chętnych .

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *