Łukasz Dybiec ponownie w Zarządzie Polskiego Związku Bokserskiego

Łukasz Dybiec – wiceprezes KSZO ds. boksu został kilka tygodni temu prezesem Świętokrzyskiego Związku Bokserskiego, a w minioną sobotę na Kongresie Polskiego Związku Bokserskiego wybranym do zarządu pięściarskiej centrali.

To dowód poparcia dla prezesa związku Grzegorza Nowaczka z Kielc, który z takimi działaczami jak nasz Łukasz Dybiec po pierwsze dobrze kieruje związkiem wprowadzając nowoczesne zasady zarządzenia i marketingu, a po drugie diametralnie zmienił postrzeganie boksu, jako dyscypliny olimpijskiej. Czyż można się więc dziwić, że opozycja wobec obecnego zarządu związku nie mogła się przebić ze swoimi argumentami? Przypomnijmy tylko, że w minionej kadencji Łukasz Dybiec był wiceprezesem PZB ds. marketingu. 

-Na 52 członków kongresu otrzymałem 46 głosów poparcia ? mówi Łukasz Dybiec. ?Cieszę się przede wszystkim z tego, że nasz KSZO w środowisku pięściarskim wciąż postrzegany jest, jako solidna marka sportowa. Przed nami sporo wyzwań, bo w przyszłym roku w Kielcach odbędą się mistrzostwa świata. Na razie jednak skupiam się na jak najlepszym przygotowaniu naszych pięściarzy do jesiennych mistrzostw Polski poszczególnych kategorii wiekowych.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *