Udany start lekkoatletek UKS Czwórka w Puławach. PSP Nr 14 lekkoatletyką stoi

W Puławach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i 5. Memoriał Bogusława Mierzejewskiego. Nasze lekkoatletki, podopieczne trenera Janusza Ozdoby, wywalczyły 2 medale. Wiktoria Bochniak złoty medal w rzucie dyskiem z nowym rekordem życiowym 25,25 m, natomiast  Patrycja Mucha  srebro w biegu na 200m przez płotki z wynikiem 32,61s.

Z kolei w Rytwianach odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym rocznik z rocznika 2009 i młodszych. Po raz kolejny PSP nr 14 stanęła na najwyższym podium. Dziewczęta wywalczyły pierwsze, a chłopcy trzecie miejsce.

Drużynę dziewcząt reprezentowały: Zuzanna Zagraj, Amelia Beksińska, Adrianna Górniak, Michalina Jama, Julia Kisiel, Marcela Mozal. W składzie chłopców wystąpili: Ignacy Kowalski, Natan Nowak, Filip Brociek, Patryk Budzeń, Michał Kalita, Mikołaj Rdzanek.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt 1 miejsce zdobyła Alicja Mołodowiec z PSP Nr 5, a 3 miejsce Zuzanna Zagraj z PSP Nr 14.  Natomiast w klasyfikacji indywidualnej chłopców 2 miejsce zajął Patryk Budzeń z PSP Nr 14.

Do zawodów przygotowała dzieci nauczycielka wychowania fizycznego, trenerka programu ?Lekkoatletyka dla każdego?, Elżbieta Ozdoba.