Tylko jeden set wygrany w konfrontacji z krakowską Wisłą

II liga siatkówki kobiet. Grupa IV. *KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski ? TS Wisła Kraków 1:3 (21:25, 21:25, 25:23, 10:25).

KSZO SMS: Piotrowska, Klepacz, Imiełowska, Ścibisz, Zielińska, Gałczyńska (libero) oraz Rdzanek (libero), Wójcik, Turek, Jakus. Trener: Piotr Brodawka.

Wisła: Boroń, Olenderek, Gajewska, Wojta, Angielska, Bożek, Smaga oraz Piekarnik, Koziańska, Banaś. Trener: Magdalena Śliwa.

Nasze siatkarki najlepiej wypadły w III secie. Prowadziły w nim 10:1, 14:3 i 14:9, ale rywalki zbliżyły się do stanu 18:17. Ostatecznie set zakończył się naszą wygraną. Mieliśmy apetyty na tie-breaka, ale w IV secie podopieczne trenera Piotra Brodawki nie miały wiele do powiedzenia w konfrontacji z bardziej doświadczonym i popełniającym znacznie mnie błędów zespołem krakowskim, notując drugą przegraną w sezonie.