Siatkarek KSZO SMS powtórka sprzed tygodnia…

II liga siatkówki kobiet. Grupa IV. *Poprad Stary Sącz ? KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (25:23, 25:21, 21:25, 25:11).

KSZO: Imiełowska, Jakus, Ścibisz, Klepacz, Mich, Piotrowska, Gałczyńska (libero) oraz Wójcik, Wiatr, Rdzanek (libero), Kmuk, Turek, Żurawska. Trener: Piotr Brodawka.

W Starym Sączu powtórzyła się historia z meczu sprzed tygodnia z krakowską Wisłą.

Nasze siatkarki po w miarę wyrównanych, aczkolwiek przegranych dwóch pierwszych partiach potrafiły wygrać w trzecim secie i rozbudzić nadzieje, ale kompletnie nie poradziły sobie w czwartym i w efekcie zeszły z parkietu pokonane.

KSZO SMS nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Siatkarek KSZO SMS powtórka sprzed tygodnia…

 • 10 października 2020 at 22:38
  Permalink

  Upadek żeńskiej siatkówki w Ostrowcu trwa. Jeśli te dziewczyny są za słabe nawet na drugą ligę to w jakiej lidze jest ich miejsce żeby chociaż podjęły walkę. widziałem ,że mają kłopoty z każdym elementem gry można więc zapytać jak wygląda szkolenie w tym naszym SMS-ie ,że zawodniczki nie potrafią poprawnie wykonać np. przyjęcia zagrywki lub ataku.

  Reply
  • 13 października 2020 at 15:55
   Permalink

   Może brakuje im ogrania? Świętokrzyska liga jest słaba i ilość meczów sprawiają, że juniorka, czy już nawet seniorka nie jest tak dobrze przygotowana, jak taka sama zawodniczka, która grała w młodzieżowym klubie na Śląsku czy Mazowszu. Trening to jedno i tutaj systemy szkoleniowe są podobne, ale już doświadczenie to co innego. Nie wiem zatem skąd atak w system szkolenia. Robią, co mogą.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *