Rozpoczęły się zapisy do XI Świąteczno ? Noworocznego Turnieju Tenisa Stołowego

W dniach od 31 grudnia 2020 do 3 stycznia 2021 Hala Sportowo ? Widowiskowa MOSiR będzie areną rywalizacji tenisistów stołowych. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic do udziału w XI Świąteczno ? Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpią najmłodsi. W czwartek 31 grudnia rozegrany zostanie turniej w trzech kategoriach: szkół średnich, szkół podstawowych – rocznik 2006-2007 oraz szkół podstawowych – rocznik 2008 i młodsi. Start turnieju zaplanowano na godzinę 10. Niestety z uwagi na obostrzenia związaną z pandemią nie będzie możliwy udział w imprezie w roli kibiców rodzin młodych zawodników.

Zgłoszenia do rywalizacji młodzieży szkolnej należy składać do 31 grudnia (do godziny 9.30) w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (I piętro, pokój 2.39) lub pocztą elektroniczną na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl. Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.

XI Świąteczno ? Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego w rywalizacji singlistów rozpocznie się w sobotę 2 stycznia o godzinie 10 i podobnie jak w poprzednich edycjach turnieju odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych. Mężczyźni podzieleni zostaną na dwie grupy – do 40 roku życia oraz 40+, natomiast kobiety zagrają w jednej grupie open. Debliści przystąpią do rywalizacji dzień później – w niedzielę 3 stycznia, również o godzinie 10.

Zgłoszenia, zarówno do turnieju indywidualnego jak i deblowego, można składać do dnia 31.01.2020r. (do godziny 14.30) w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Świętokrzyska 11 (pokój 2.39) lub pocztą elektroniczną na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl oraz w dniu zawodów przy wejściu do hali do godziny 9.30. Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.

Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego, wydanymi przez Polski Związek Tenisa Stołowego. Ostateczny system rozgrywek w poszczególnych konkurencjach uzależniony będzie od ilości zgłoszonych osób i ustalony zostanie po zebraniu zgłoszeń.

Należy pamiętać, że organizator nie zapewnia rakietek ani piłeczek do gry, a w hali obowiązuje strój sportowy oraz zmienne obuwie – przeznaczone do gry w hali. W trakcie imprezy obowiązywać będą też szczególne zasady higieniczne w związku z zagrożeniem COVID-19. Uczestnicy turnieju zobowiązani są do zakrywania ust i nosa, a zakrycie zdjąć będzie można wyłącznie podczas rozgrywania swoich meczy. Organizator rekomenduje również używanie płynów dezynfekujących rozstawionych w rejonie hali.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *