?Krzemionki? już z prezesem. Są pierwsze inwestycje

Ewa Żelazowska z początkiem 2021 roku pokieruje Spółdzielnią Mieszkaniową ?Krzemionki? w Ostrowcu Świętokrzyskim już nie jako pełniąca obowiązki, a jako prezes. Taką decyzję podjęła w minionym tygodniu rada nadzorcza spółdzielni.
To właśnie podczas ostatniego posiedzenia rada nadzorcza, pod przewodnictwem Waldemara Chwistka, podjęła decyzję o wskazaniu na stanowisko prezesa dotychczas pełniącą obowiązki Ewę Żelazowską, a także ogłosić konkurs na zastępcę prezesa ds. gospodarki zasobami. Spółdzielnia ?Krzemionki?, kierowana przez prezes Ewę Żelazowską postanowiła zmierzyć się z dalszym uporządkowaniem dojazdu na osiedlu Stawki w sąsiedztwie ?Biedronki?. Proces ten rozpoczął poprzedni, nieżyjący już prezes spółdzielni. Teraz został już ogłoszony dwuzadaniowy przetarg, polegający na przebudowie drogi wewnętrznej wraz z chodnikiem na odcinku od drogi publicznej Al. Jana Pawła II do drogi wjazdowej do ODS ?Malwa? oraz remontu drogi na odcinku od drogi wewnętrznej spółdzielni na wysokości wjazdu do marketu Biedronka do wjazdu na parking przy budynku administracyjnym spółdzielni.
– Wyzwań jest bardzo dużo, ale skupimy się na realizacji już rozpoczętych przedsięwzięć – mówi prezes Ewa Żelazowska. Na pewno kontynuować będziemy proces dociepleń bloków znajdujących się w naszych zasobach.
Mam też kilka pomysłów, które będziemy dyskutować przed wprowadzaniem ich w życie. Zaproponujemy np. system pół-podziemnych pojemników na odpady, które mają wiele zalet i świetnie współgrają z przestrzenią miejską.
Prezes Ewa Żelazowska nie kryje zadowolenia z objęcia funkcji i liczy na dobrą współpracę z mieszkańcami.
– Choć ten rok był niezwykle trudny z uwagi na pandemię, to z nadzieją patrzę w przyszłość – mówi. W tym okresie świąteczno -noworocznym życzę wszystkim ostrowczanom, a w szczególności naszym spółdzielcom dużo zdrowia i niegasnącego optymizmu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *