Ale nogi… Roksana Oraniec na kartach wyjątkowego kalendarza

Laureatka wielu konkursów piękności na całym świecie, pochodząca z Ćmielowa fotomodelka Roksana Oraniec nie odpuszcza.
Tym razem trafiła do zmysłowego kalendarza ?Polskie Złote Nogi?. Projekt ów firmuje fotograf Daniel Kozakiewicz. Autor zdjęć i pomysłodawca ma w swoim dorobku ponad 40 wystaw w Europie i Ameryce. Ten niecodzienny kalendarz jest dedykowany kobietom, które mają odwagę bycia sobą i nie poddają się społecznej stygmatyzacji. Ze względu na wyjątkowość tego projektu, kalendarz jest drukowany w nakładzie limitowanym, skierowanym tylko dla kolekcjonerów i miłośników fotografi i buduarowej. Kalendarz ?Polskie Złote Nogi? wydawany jest od 2014 r.


– Mój opiekun z ramienia Fundacji Models Club wyszukuje ciekawe konkursy, na które jeżdżę, zwiedzam świat i przywożę tytuły i korony- mówi Roksana Oraniec. Dwa lata wstecz zaproponował mi udział w internetowym konkursie ?Złote Polskie Nogi?. Oczywiście wygrałam kartę w kalendarzu – listopad. Minęło dwa lata, więc zgodnie z regulaminem konkursu mogłam wystartować ponownie. Znów wygrałam kartę, tym razem – sierpień.
Bardzo podoba mi się przesłanie konkursu, wielce prawdopodobne, że wystartuję ponownie.
– Celem tego konkursu jest tworzenie co roku ściennego kalendarza z kobietami, które mają piękne, zdrowe nogi, są pełne wdzięku i pewności siebie, są odważne i chcą pokazać światu swoją wyjątkowość- twierdzi twórca Daniel Kozakiewicz. Jest on skierowany do wszystkich Pań, które są dumne i szczęśliwe, potrafi ą cieszyć się swoją urodą i chcą dać przykład innym jak dbać o swoje ciało Naszą ideą jest wyróżnienie i nagradzanie tych kobiet, które potrafią opowiadać o swojej osobowości, duszy, uczuciach, pięknie i emocjach w sposób nietuzinkowy. Każdego roku 12 finalistek zostaje nagradzanych udziałem w specjalnym kalendarzu, a laureatka plebiscytu otrzymuje tytuł ?Polskie Złote Nogi? oraz cenną statuetkę. Staje się również częścią jury konkursu i jego ambasadorką.


Przypomnijmy, że pochodząca z Ćmielowa Roksana Oraniec, zajęła trzecie miejsce w konkursie piękności Miss Landscapes International 2019, który odbył się w Chinach. Wcześniej została I wicemiss Supertalent of the World 2017 w Korei Południowej, a później była finalistką Miss Film Festival International 2018 w Cannes. Jej uroda została też doceniona w naszym kraju, gdzie znalazła się w pierwszej dziesiątce wyborów Miss Polski.
Kalendarz Polskie Złote Nogi 2021 można nabyć w wersji limitowanej na allegrolokalnie.pl
Już w styczniu 2021 Roksanę Oraniec będziemy mogli zobaczyć w nowym reality show. Jedyne co możemy zdradzić na tę chwilę, to zdjęcia były kręcone na Wyspach Kanaryjskich.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *