Powołanie nowego dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej

Od czwartku funkcję dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej  w Ostrowcu Świętokrzyskim pełni jej dotychczasowy wicedyrektor Paweł Górniak.  Zastąpił on na tym stanowisku Elżbietę Pomiankiewicz,  która po 31 latach pracy na tym stanowisku odeszła na emeryturę.

? Przychodzi kolejny etap w moim życiu, chociaż trzeba pamiętać, że w bibliotece pracuję już pięć lat na stanowisku wicedyrektora. Dzisiaj rozpoczyna się nowy rozdział w moim zawodowym życiu. Cieszę się, że przejmuję bibliotekę w bardzo dobrej kondycji i z bardzo dobrych rąk ? mówi ? Paweł Górniak, nowy dyrektor MBP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

? Paweł Górniak pełnił funkcję zastępcy dyrektora przez ostatnie 5 lat, dzięki czemu możemy mówić o  sprawnym przejęciu obowiązków w placówce. Biblioteka to nie tylko mury, książki i dyrekcja, ale pracownicy i to całej załodze należą się podziękowania. To jest świetna jednostka, sądzę, że najlepsza w tej części Polski ? mówi Jarosław Górczyński, prezydent Ostrowca ? mówi prezydent Górczyński.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *