Piłkarze KSZO remisują w Stróżach z pierwszoligową Sandecją (wideo)

Mecz sparingowy. Stróże. *Sandecja Nowy Sącz – KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 (0:0).
0:1 – Bartosz Szydłowski, 69 min.
1:1 – Rafael Victor, 72 min.
Sandecja (I połowa): Dominik Budzyński – Adrian Danek, Tomasz Boczek, Dawid Szufryn, Adrian Basta – Kamil Ogorzały, Wiktor Żołądź, Bartłomiej Kasprzak, Maciej Małkowski, Rubio – zawodnik testowany. Trener: Dariusz Dudek.
Sandecja (II połowa): Dominik Budzyński – Daniel Dziwniel, Michal Piter-Bucko, zawodnik testowany, Adrian Basta – zawodnik testowany, Wiktor Żołądź, Damian Chmiel, Michał Walski, zawodnik testowany – Rafael Victor.
KSZO (skład wyjściowy): Lipiec – Kraśniewski, Mężyk, Dwórzyński, Marcin Kaczmarek – Chrzanowski, Bayramov, Zaklika, Paweł Kaczmarek – Paluch, Stanisławski. Po przerwie na murawie pojawili się: Rybiński, Persona, Szydłowski, Imiołek, Ziółkowski, Głaz, Szymański oraz dwóch testowanych piłkarzy. Trener: Tadeusz Krawiec.

Piłkarze KSZO rozegrali na boisku o sztucznej nawierzchni w Stróżach dobre spotkanie sparingowe, remisując z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz.
Mecz był wyrównany i stał na niezłym poziomie. Nasz zespół dobrze grał w defensywie i udanie bronił Paweł Lipiec. Przy każdej nadarzającej się okazji ostrowczanie groźnie kontraktowali. Tak było w 69 min., kiedy po kolejnym kontrataku sytuacji sam na sam z golkiperem klubu z Nowego Sącza nie zmarnował Bartosz Szydłowski. Wyrównał jednak trzy minuty później po celnym trafieniu Rafael Victor.