Kto ukradł prawie milion złotych w Ostrowcu Świętokrzyskim? Interweniuje Maja Rutkowski: ?Czeka 10 tys. złotych nagrody?

W sobotę na profilach facebookowych detektywa Krzysztofa Rutkowskiego i jego żony Mai pojawił się wpis z informacją o ?kradzieży prawie miliona złotych w Ostrowcu Świętokrzyskim i 10 tysięcy złotych nagrody od ich biura dla osoby, kto?ra wskaże sprawców i miejsce przechowywania skradzionych pieniędzy?. Podano też numer alarmowy Biura Rutkowski 600 007 007.
Jak się okazuje przed kilkoma dniami Maja Rutkowski, która podobnie, jak jej mąż również jest detektywem, pojawiła się na miejscu zdarzenia w Ostrowcu Świętokrzyskim, co możemy zobaczyć na filmie na jej kanale YouTube.
– Do Ostrowca Świętokrzyskiego sprowadza nas kradzież prawie miliona złotych. Skąd? Ze starej kanapy, która nie jest warta nawet stu złotych – mówi na filmie, prezentująca ?Dzień z życia detektywa?, Maja Rutkowski.
Starsza kobieta wyszła z domu o godz. 6, a około 11.30 listonosz poinformował, że są otwarte drzwi i furtka. Po jej powrocie do domu okazało się, że z tapczanu zginęło 144 tys. funtów. Do zdarzenia miało dojść 25 lutego br. A w filmie pojawiają się wątki, które wskazują, kto mógłby stać za tym zdarzeniem.
Ostrowiecka policja potwierdza, że doszło do zdarzenia, gdzie ukradziono znaczną sumę pieniędzy.

Print Friendly, PDF & Email