Nasz ostrowiecki „Talent świętokrzyski”. Julia Tłuczkiewicz z kolejnymi sukcesami!

Mimo pandemicznych restrykcji Julia Tłuczkiewicz dalej niestrudzenie realizuje swoje muzyczne pragnienia.
Dzisiejsza rzeczywistość niestety wymusza szukania kreatywnych sposobów dotarcia do jak największej publiczności. Konkursy, koncerty online dzięki internetowi dają jednak namiastkę artystycznego ?spełnienia?.
– Obecnie najbardziej brakuje mi bezpośredniego kontaktu z odbiorcami – przyznaje młoda wokalistka. Przekaz on-linowy jest jednak znacznie uboższy. Nasze emocje są ograniczone. Nie możemy dostrzec na twarzach ludzi radości, czy refleksji. Mogę teraz z całą stanowczością stwierdzić, że występ ?na żywo? inspiruje, otwiera głowę na nowe pomysły. Czekam na czas powrotu festiwali, konkursów stacjonarnych oraz koncertów z publicznością. Ogromne zadowolenie daje udział w konkursach, kiedy czuje się atmosferę rywalizacji, spotyka nowych ludzi, wymienia doświadczenia. Julia to niespokojna artystyczna dusza. Cały czas poszukuje natchnienia.
Zaczyna sama komponować. Poza tym bardzo dużo ćwiczy na skrzypcach, przygotowując się do swojej wymarzonej szkoły, z którą wiąże swoją muzyczną przyszłość. A przed nią jeszcze egzamin ośmioklasisty.
Uparta, konsekwentna, niezwykle utalentowana – ma na to wszelkie szanse!
Ostatnie sukcesy w konkursach online świadczą o tym, że permanentny stan doskonałej formy wokalnej trwa nadal. I chociaż w takiej formie konkursów bierze udział dwukrotnie więcej uczestników-nadal wiedzie prym na młodzieżowej scenie wokalnej.
I miejsce w XIV Otwartym Konkursie Wokalnym: ?Mikrofon Dla Każdego?,
I miejsce w XIX Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki ?Dozwolone do lat 19-stu? w Stargardzie,
III miejsce w Świętokrzyskim Konkursie Piosenki Anglojęzycznej ?ATOM? w Kielcach,
III miejsce w Ogólnopolskim Barlineckim Konkursie Piosenki Anglojęzycznej w Barlinku,
II miejsce w Mazowieckim Festiwalu ?Big Bit? w Łomży.
Ponadto Julia została zakwalifikowana do ścisłego finału:
-Międzynarodowego Festiwalu Piosenki ?World Song? w Sosnowcu
-X Ogólnopolskiego Festiwalu ?Najpiękniejsze są polskie piosenki? w Piotrkowie Trybunalskim.


Zaplanowany jest również support Julii przed koncertem Michała Szpaka (czerwiec) oraz Roksany Węgiel (maj)w Filharmonii Kieleckiej. Niebawem zobaczymy ją również w TVP3 Kielce w programie ?Kasa biletowa?.
Obecnie pracuje nad swoim nowym autorskim singlem, który już niedługo będzie można usłyszeć. Nagrała piosenkę do teledysku promującego jej szkołę ? PSP Nr 4 (?Krok za krokiem?) oraz skomponowała muzykę do tekstu ?Czwórka w necie?.
Jako redakcja, Julia – całym sercem życzymy Ci wytrwałości, zdrowia, inwencji twórczej i doskonale zdanych egzaminów.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *