Psycholog na ciężkie czasy. Życie w cieniu pandemii

Działająca przy Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości Akademicka Niepubliczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim została stworzona z myślą o pomocy osobom potrzebującym.

Pomoc adresowana jest zarówno do dzieci, jak i młodzieży. Poradnia działa w obszarze poradnictwa, terapii oraz diagnozy, które skierowane są zarówno dla maluchów w ramach wczesnego wspomagania rozwoju, jak i dzieci starszych, młodzieży oraz dorosłych.

Zespół psychologów i terapeutów udziela także rodzicom i nauczycielom pomocy psychologiczno ? pedagogicznej, związanej z wychowywaniem oraz kształceniem dzieci i młodzieży. Tym, co wyróżnia Poradnię jest profesjonalne i indywidualne podejście do nowych problemów oraz trudności towarzyszących osobom wymagającym pomocy. Dlatego też zakres działań i oferowanej przez placówkę pomocy ciągle się poszerza.

W dobie trudnych dla wszystkich czasów koronawirusa, poradnia przygotowała nowy cykl spotkań terapeutycznych oraz pomocy psychologicznej dla osób cierpiących na ?nową chorobę cywilizacyjną?, mianowicie życie w cieniu pandemii.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *