Rozwiązania dla Twojego biznesu – oprogramowanie Siemens NX CAM i NX CAD

Bez względu na to czy Twoja firma posiada liczny zespół projektowy oraz rozbudowany park maszynowy, czy zarządza kilkoma projektami rocznie – specjalistyczne oprogramowanie to klucz do sukcesu oraz sposób na efektywniejsze zarządzanie tworzeniem części. Dzięki programom typu CAD oferowanych przez Siemens Digital Industries Software znacznie obniżysz koszty pracy, przyśpieszysz proces projektowania oraz ułatwisz pracę zespołu.

Jakie rozwiązania zyskasz dzięki systemom NX CAM i CAD Siemens?

Bez względu na rodzaj branży oraz specyfikę i materiał projektowanych elementów, NX CAD zapewnia wysokiej jakości integrację różnych dyscyplin inżynierskich w otwartym, spójnym środowisku. Jego modułowa budowa pozwala w pełni zintegrować system z potrzebami przedsiębiorstwa, korzystając i płacąc jedynie za funkcjonalność, której naprawdę potrzebujemy. NX CAD daje możliwość projektowania w koncepcji 2D, 3D, a także tworzenie pełnej dokumentacji technicznej. Program pozwala ukazać część, biorąc pod uwagę jego ruch, aby jak najlepiej odwzorować jego naturalne środowisko. Natomiast oprogramowanie NX CAM może być częścią systemu NX CAD lub stanowić niezależne stanowisko. Jego główne zadanie to edycja plików bryłowych (zmiana wymiarów, pochylenia, wymiarowania 3D).

Integracja NX CAD, NX CAM z systemami do zarządzania projektem

Największe obawy związane ze zmianą systemu dotyczą nadmiernych kosztów oraz opóźnień w zarządzaniu projektem. Kluczem do sprawnej integracji oprogramowania jest pełne wsparcie firmy zewnętrznej, która w przypadku produktów od Siemens Digital Industries Software jest po stronie programistów CAMdivision – polskiego partnera Siemens. Począwszy od analizy potrzeb zespołu projektowego po wykonywanie aktualizacji i serwisu – pomoc CAMdivision daje szansę na sprawną integrację bez obaw o utratę projektów lub ich opóźnienie. Ważną zaletą współpracy jest dostarczenie oprogramowania w języku polskim, z licznymi materiałami szkoleniowymi oraz pełne wsparcie techniczne.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *