Skatepark w parku zupełnie nowy. Finałowe odliczanie rozpoczęte

Dni, a może właściwie już nawet godziny dzielą nas od uruchomieniem nowego skateparku w Parku Miejskim w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wszyscy, którzy będą z niego korzystać muszą pamiętać o zasadach bezpieczeństwa.

Całość wygląda bardzo imponująco i profesjonalnie, ale nie ma się co dziwić, bowiem za jego przygotowaniem stoi grupa Techramps, prawdziwy lider w tej branży. Obecnie skatepark składa się z elementów dostosowanych do bardzo zaawansowanych riderów jak i tych początkujących. Nowe elementy skateparku to m.in.: minirampa połączona z bank ramp, quarter pipe, jumbox, roll in, grindbox łamany oraz piramida. Najciekawszym nowym elementem skateparku jest przeszkoda roll in, która mierzy aż 3,2 m wysokości i służy jako rozpęd dla urządzeń takich jak jumpbox oraz spine ramp.

– Najważniejsze jest bezpieczeństwo użytkowników, którzy powinni korzystać z odpowiednich ochraniaczy (np. kaski, nakolanniki) z atestem bezpieczeństwa. Nie zapominajmy o odpowiedniej rozgrzewce i wstępnym przygotowaniu motorycznym. Podczas korzystania ze skateparku musimy zwrócić uwagę na innych użytkowników, szczególnie młodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportami ekstremalnymi. Staramy się nie przecinać linii przejazdowych skateparku oraz nie przejeżdżać bezpośrednio przed przeszkodami najazdowymi- mówią projektanci z grupy Techramps.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.