Dzień Dziecka na Gutwinie (zdjęcia)

W ostatni weekend maja na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin odbył się piknik pod nazwą ?Aktywnie na Gutwinie?, składający się na cykl imprez organizowanych w mieście z okazji Dnia Dziecka. Mimo dość kapryśnej aury w zabawie wzięło udział wiele osób.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zapewnił mnóstwo atrakcji nie tylko najmłodszym. Największym zainteresowaniem cieszyły się nieodpłatne dmuchańce, a wśród nich duża zjeżdżalnia Spider-Man, ściana wspinaczkowa, tor przeszkód z kulami do zorbingu i plac zabaw dla najmłodszych dzieci.

W sobotę na scenie zaprezentowała się rewelacyjna grupa taneczna ?Progres? Edyty Wilk, która swoim żywiołowym tańcem wyzwaliła mnóstwo pozytywnych emocji. Instruktorzy MOSiR przygotowali m.in. różnorodne zabawy integracyjne, ruchowe, konkursy sportowe, z wykorzystaniem sprzętu sportowego i rekreacyjnego – piłek, drabinek, skakanek, równoważni, gier planszowych. Odwiedzający Gutwin częstowani byli pysznymi firmowymi krówkami opatowskimi z logo MOSiR.

Była to pierwsza duża impreza sportowo – rekreacyjna zorganizowana po poluzowaniu obostrzeń. MOSiR planuje w wakacje przygotowanie jeszcze dwóch dużych pikników. Pierwszy z nich odbędzie się w 11 lipca, a drugi 8 sierpnia.

Print Friendly, PDF & Email