Taniej na Rawszczyznę!

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przygotował promocyjne ceny na baseny kryte Pływalni Rawszczyzna. Niższe ceny wstępu dotyczą biletów ulgowych, grupowych i rodzinnych. Promocja obowiązywać będzie od poniedziałku 28 czerwca.

 

W godzinach 6.00-16.00 bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży będą kosztować 10 zł za godzinę. W tej samej cenie z basenu krytego będą mogły skorzystać zorganizowane grupy szkolne (minimum 10 osób).  Na duże zniżki mogą liczyć nabywcy biletów rodzinnych, które będą dostępne przez cały dzień. Bilet 1 opiekun + 2 dzieci kosztować będzie 35 zł za godzinę, 1 opiekun + 3 dzieci ? 46 zł za godzinę, 1 opiekun + 4 dzieci ? 57 zł za godzinę, 2 opiekunów + 1 dziecko ? 38 zł za godzinę, 2 opiekunów + 2 dzieci ? 49 zł za godzinę, 2 opiekunów + 3 dzieci ? 60 zł za godzinę.

 

Przypominamy, że MOSiR organizuje wakacyjne kursy nauki i doskonalenia pływania. W tym roku zorganizowane zostaną tylko trzy pięciodniowe turnusy. Kursy przeznaczone są dla dzieci z zerówek, szkół podstawowych i średnich. Grupy będą maksymalnie 10- lub 15-osobowe i będą złożone z osób o zbliżonych umiejętnościach pływackich. MOSiR planuje turnusy w terminach 28 czerwca – 2 lipca, 5 – 9 lipca i 12 – 16 lipca. Zajęcia odbywać się będą codziennie przez pięć dni w godzinach przedpołudniowych i okołopołudniowych. Cena za kurs to 65 zł dla dzieci mieszkających na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego lub 90 złotych dla pozostałych osób. Warto dodać, że to koszt całkowity kursu i nie należy dodatkowo nabywać biletów wstępu na basen.

 

Zapisy na kursy odbywać się będą od poniedziałku 21 czerwca wyłącznie osobiście w sekretariacie Pływalni Rawszczyzna w godzinach 7.00-15.00. Przy zapisie należy okazać dokument potwierdzający zamieszkanie dziecka w Ostrowcu Świętokrzyskim lub poza nim, wypełnić oświadczenie i wykupić karnet za 65 zł lub 90 zł.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *