Brazylijczyk nowym piłkarzem KP KSZO 1929. Z Bytowa do Ostrowca Świętokrzyskiego. Jakub Głaz nadal w KSZO!

KP KSZO 1929 podał, że nowym piłkarzem piłkarzem naszego klubu został 25-letni Brazylijczyk, Matheus Soares Gaspar de Camargo.
Nowy gracz pomarańczowo-czarnych jest obrońcą. W Brazylii grał w zespole Campinense Clube, a w Polsce w drugoligowej Bytovii Bytów. Jak pamiętamy w Bytovii występował również Paweł Kapsa, obecny wiceprezes KP KSZO 1929 ds. sportowych. 

fot. https://www.kszo1929ostrowiec.pl/

Jakub Głaz

Kontrakt z naszym klubem przedłużył za to dotychczasowy nasz prawy obrońca, Jakub Głaz. Obaj pikarze będę występowali w KP KSZO 1929 co najmniej do czerwca 2022 roku. 

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Brazylijczyk nowym piłkarzem KP KSZO 1929. Z Bytowa do Ostrowca Świętokrzyskiego. Jakub Głaz nadal w KSZO!

  • 27 czerwca 2021 at 15:25
    Permalink

    czyżby nowy zarząd bierze przykład ze starego w doborze zawodników, jak można budować zespół gdy bierze się zawodnika na 1 rok, czyżby zawodnik obrony bez przyszłości w budowaniu „potęgi” klubu i jeszcze z drużyny spadkowej – ostatnie miejsce i gdzie obrona straciła 65 bramek. Gdzie logika?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.