„Aktywni bez barier” prowadzą nabór do drużyny piłki nożnej, tenisa i badmintona

W województwie świętokrzyskim trwa nabór zawodników do drużyny piłkarskiej, a także tenisa i badmintona dla osób z niepełnosprawnościami.
Dzięki projektowi ?Aktywni bez barier? stworzonemu przez Fundację Kreatywnych Innowacji i współfinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, powstała możliwość przeprowadzenia tego ciekawego działania na naszym terenie.
Zawodnicy będą mogli skorzystać ze specjalistycznego poradnictwa, rehabilitacji oraz profesjonalnych treningów sportowych, które poprowadzą zawodowi trenerzy.
Całe przedsięwzięcie promują zawodnicy z sekcji Legia Warszawa AMP Futbol, zdobywcy srebrnego medalu Ligi Mistrzów EAFF w Turcji.

Wszystko jest przygotowane do tego aby młode, pełnoletnie osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, mogły wyjść na boisko oraz kort i uprawiać sport, rozwijać się fizycznie, podjąć rywalizację ale też dobrze się bawić i nabrać pewności siebie.
Do drużyn mogą wejść osoby, które uprawiają sport profesjonalnie lub amatorsko, jak i też te, które nigdy tego nie robiły. Nie ma też ograniczeń jeśli chodzi o rodzaj niepełnosprawności.
Prezes Fundacji Kreatywnych Innowacji Karolina Domagała zaprasza wszystkie osoby spełniające wyżej wymienione warunki do zgłaszania się do drużyny piłki nożnej, tenisa i badmintona dla osób z niepełnosprawnościami.


Drużyna Was potrzebuje.! Jeśli sami jesteście zainteresowani naszym projektem lub znacie osoby które mogłyby wejść do zespołu, zadzwońcie pod numer tel. 667818018 lub skontaktujcie się z nami przez stronę fundacjakreatywnychinnowacji@gmail.com 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.