Aplikacja Ome TV i jej odpowiedniki

Rok 2020 można słusznie nazwać rokiem wideoczatów. Z powodu kwarantanny i samoizolacji, anonimowe czatruletki zyskały popularność w zastraszającym tempie. Nawet te, które wcześniej nie były szczególnie popularne.

Jeśli chodzi o OmeTV, to strona i aplikacja o tej samej nazwie były popularne jeszcze przed pandemią. Ale w 2020 roku nastąpił niesamowity wzrost zainteresowania witryną.

Oprócz wersji internetowej, OmeTV oferuje oficjalne aplikacje na iOS i Androida o tej samej funkcjonalności. System łączy Cię z losowym użytkownikiem, umożliwiając rozmowę na różne tematy. W ustawieniach wyszukiwania dostępny jest tylko wybór kraju i płci rozmówcy. Dla wielu wystarcza to do wygodnych randek i komunikacji. Ale są tacy, którzy szukają bardziej interesujących możliwości. Specjalnie dla nich, przygotowaliśmy kilka aplikacji podobnych do OmeTV, które naszym zdaniem są godne uwagi.

Aplikacje podobne do Ome TV

Pierwszą aplikacją na naszej liście jest Camsurf ? program na iOS i Androida, który jest bardzo podobny do aplikacji Ome TV. Umożliwia on określenie płci i kraju, w którym znajdują  się rozmówcy do wyszukiwania, a system wybierze tylko odpowiednich dla Ciebie użytkowników. Dostępny jest również filtr językowy, który niektórym na pewno się przyda. Rejestracja nie jest wymagana ? możesz zainstalować aplikację i od razu rozpocząć rozmowę.

Wśród przydatnych funkcji Camsurf warto wspomnieć o:

 • oryginalnych filtrach wideo;
 • czacie tekstowym z obsługą uśmieszków;
 • dobra moderacja.

Recenzje często wspominają o użytkownikach, których zablokowano bez powodu. Nie wiemy, czy jest to prawda. Pewne jest jednak, że istnieją administratorzy moderujący stronę.

Kolejnym interesującym odpowiednikiem OmeTV jest Chatspin na iOS i Androida. Według deweloperów, od 2015 roku, Chatspin wygenerował ponad miliard połączeń. Podobnie jak w poprzednim czacie wideo, tutaj rejestracja nie jest wymagana i możesz rozmawiać od razu po zainstalowaniu aplikacji.

Przydatne funkcje Chatspin:

 • zaawansowane filtry lokalizacji, aby znaleźć osoby w pobliżu;
 • darmowy filtr ze względu na płeć;
 • filtry wideo;
 • połączenia wideo w jakości HD.

Podstawowe opcje Chatspin są dostępne za darmo, ale aby komunikować się bez ograniczeń i korzystać z bardziej przydatnych funkcji, należy wykupić subskrypcję PLUS. Istnieje tu również interesująca funkcja Powrót do czatu. Umożliwia ona powrót do rozmowy,  jeśli przypadkowo lub celowo zakończono konwersację. Ale funkcja ta dostępna jest za opłatą.

Bardzo ciekawym odpowiednikiem aplikacji Ome TV jest Omegle TV. Kluczową cechą czatu OmegleTV jest doskonały filtr płci, pozwalający mężczyznom rozmawiać wyłącznie z dziewczynami.

Wśród innych ciekawych funkcji serwisu znajdują się:

 • zweryfikowane konta dziewcząt;
 • brak profili reklamowych i spamowych;
 • doskonała moderacja;
 • możliwość dodania dziewczyny do znajomych i kontynuowania komunikacji w przyszłości.

Podobnie jak Chatspin, Omegle TV zapewnia pełny dostęp do wszystkich funkcji za opłatą. Ale w okresie próbnym możesz wypróbować wszystkie funkcje usługi za darmo.

Innym popularnym czatem wideo z markowymi aplikacjami na iOS i Android jest ChatRandom. Strona ta istnieje od 2011 roku i, jak twierdzą jej twórcy, w tym czasie zarejestrowano tutaj ponad 100 miliardów połączeń. W rzeczywistości jest to klasyczna czatruletka z nieznajomymi. Ale oferuje ona kilka interesujących opcji:

 • filtry płci i ze względu na lokalizację;
 • pokoje rozmów podzielone ze względu na zainteresowania do komunikowania się z kilkoma osobami w tym samym czasie;
 • filtry i maski wideo;

Dostęp do zaawansowanych funkcji jest możliwy tylko w przypadku płatnej subskrypcji. Ale podstawowa funkcja czatruleki jest dostępna za darmo. Uwaga: w recenzjach użytkownicy piszą o częstszych przypadkach oszustw. Dlatego przestrzegaj zasad bezpieczeństwa w Internecie. Dotyczy to nie tylko komunikacji w ChatRandom, ale także na innych stronach.

Ostatnią aplikacja podobną do Ome TV, który rozważymy, jest aplikacja Tumile (dawniej Live Chat). Jest ona dostępna tylko na Androida, ale bardzo popularna wśród użytkowników. W rzeczywistości jest to również klasyczny czat wideo z kilkoma przydatnymi funkcjami:

 • możliwością szybkiej rejestracji za pośrednictwem konta na Facebooku;
 • wieloma filtrami wideo, maskami i naklejkami;
 • wirtualnymi upominkami;
 • możliwością dodania partnerów czatu do znajomych w celu dalszej komunikacji.

Większość funkcji Tumile jest płatna, ale to nie powstrzymuje użytkowników. W Google Play aplikacja ma około 10 milionów pobrań i ocenę 4,5 na 5 punktów.

Dlaczego nie należy ograniczać się do aplikacji Ome TV

Używając tylko jednej aplikacji do czatu wideo, komunikacja jest bardzo ograniczona. Poza tym Ome TV daleko jest do miana najpopularniejszej czatruletki. Aplikacja ma ponad 10 milionów pobrań w Google Play, ale ma ocenę 3,9 na 5. W App Store sytuacja jest prawie identyczna.

Pamiętaj też, że odbiorcy różnią się w zależności od aplikacji i witryn. W alternatywnym wideoczacie możesz znaleźć znacznie więcej użytkowników z Twojego kraju i regionu. Oznacza to, że szanse na znalezienie przyjaciół, a nawet przyszłej bratniej duszy są również tutaj większe.

Zalecamy, aby nie ograniczać się do jednej aplikacji, ale regularnie korzystać z co najmniej 3-5 różnych. Co więcej, nie tylko z tych darmowych, ale i płatnych. Cóż, jeśli z jakiegoś powodu nadal nie jesteś jeszcze użytkownikiem darmowych wideoczatów, pora to naprawić. Teraz, w okresie ogólnej kwarantanny, zdalnej pracy i nauki, są one bardziej popularne niż kiedykolwiek. A użytkownicy są aktywni prawie o każdej porze. Nie przegap szansy na znalezienie interesujących rozmówców, nowych przyjaciół, a nawet miłości!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.