Poezja na ćmielowskim zamku

Z niezwykle pozytywnym odbiorem spotkało się wydarzenie zatytułowane ?Poezja na zamku? , które odbyło się na terenie ruin dawnej rezydencji  Szydłowieckich w Ćmielowie. Poezja i muzyka rozbrzmiała w tym wyjątkowym miejscu dzięki Stowarzyszeniu ?W dobrą stronę?.  Pod osłoną nocy w blasku świec, iluminacji, reflektorów, lasera oraz unoszącego się dymu publiczność mogła wysłuchać poezji Leszka Gorlickiego, Justyny Barańskiej, Grzegorza Chlebnego pseudonim Manuel del Kiro, Barbary Kowalczyk- Bernat, Piotra Wójtowicza, okraszonej cytatami Witolda Gombrowicza. Muzycznie spotkanie uświetniła grupa Eleftheria, której liderem jest Tomasz Chlebny. Zespół wykonał autorskie utwory oraz covery Miry Kubasińskiej. Na scenie zaprezentowali się także Mateusz Ślaski i Konrad Ćwik.

-Przygotowaliśmy również tabliczki z wypisanymi dobrymi myślami, które wszystkie chętne osoby mogły zawiesić na drzewie Dobrych Myśli- dodaje prezes Stowarzyszenia ?W dobrą stronę? Piotr Wójtowicz.

Organizatorzy dziękują wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia, w tym Dariuszowi Maruszczakowi za użyczenie agregatu prądotwórczego oraz Jarkowi Śmiechowskiemu za dokumentację zdjęciową. I już teraz zapraszają na kolejną fajną inicjatywę ?Śniadanie na zamku?, która odbędzie się 8 sierpnia br. od godz. 10.00.  Ma być smacznie, zdrowo, motywująco i nietypowo.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *