9 sierpnia piłkarze ręczni KSZO wracają do zajęć. Trzy turnieje, kilka meczów kontrolnych?

Jak poinformował nas trener Tomasz Radowiecki, piłkarze ręczni KSZO wspólne zajęcia rozpoczną poniedziałek, 9 sierpnia. Do sezonu będą przygotowywać się na własnych obiektach.
28 sierpnia wezmą udział w Zwoleniu w Memoriale Grzegorza Markiewicza.  Zmierzą się w nim z takimi drużynami, jak Orlęta Zwoleń, Azoty II Puławy, SPR Przemyśl lub AZS UW Warszawa. 4 września nasza drużyna wybierze się na turniej do Sosnowca, w którym rywalami będą ekipy Śląska Wrocław i Zagłębie Sosnowiec. Z kolei na 11 września zaplanowano turniej w Ostrowcu Świętokrzyskim, w którym zagrają zespoły Orląt Zwoleń, Padwy Zamość, AZS AWF Biała Podlaska. Oczywiście, ostrowieccy szczypiorniści będą również rozgrywać pojedyncze spotkania sparingowe w środku tygodnia, ale trwa jeszcze ustalanie ich terminarza.
Inauguracyjny mecz w I lidze regionalnej KSZO zagra siebie 18 września z AZS UJ Kielce.
Przypomnijmy, że nowym piłkarzem ręcznym KSZO został 34-letni rozgrywający Sebastian Iskra. To mierzący 191 cm wzrostu wychowanek Zorzy Bogoria, były gracz VIVE Kielce, KSSPR Końskie,
a od 2014 roku Piotrkowianina Piotrków  Trybunalski. W ekipie Piotrkowianina, który wywalczył 13 miejsce w tegorocznych rozgrywkach Superligi, w ubiegłymsezonie zagrał w 20, a w minionym sezonie w 2 meczach.
Kontrakty z naszym klubem przedłużyli: kapitan zespołu Maciej Jeżyna, Wiktor Jędrzejewski, Adrian Wojkowski, Michał Piątkowski, Bartosz Kogutowski, Maciej Cukierski, Kasper Kijewski.
Natomiast z drużyny ubył Sebastian Włoskiewicz, który przeniósł się do superligowego Chrobrego Głogów. Z drużyną pożegnali się także byli reprezentanci Polski, Grzegorz Tkaczyk i Piotr
Grabarczyk. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *