Siatkarek KSZO SMS powrót do Ostrowca Świętokrzyskiego

Drugoligowe siatkarki KSZO SMS do środy przebywać będą na obozie szkoleniowym w Puławach. Po powrocie do Ostrowca Świętokrzyskiego podopieczne trenera Piotra Brodawki otrzymają wolne do końca tygodnia, ale nie ma się co dziwić, gdyż w Puławach ciężko trenowały, tak na piasku, jak i w hali oraz w siłowni z małą przerwą na zajęcia w basenie.

Inauguracja w naszej, IV grupie II-ligowych rozgrywek nastąpi 2 października. Tego dnia KSZO SMS wyjedzie do Starego Sącza na mecz z tamtejszym Popradem. Pierwszy mecz przed ostrowiecką widownią rozegrają dopiero 9 października z MKS SAN Pajda II Jarosław.

Siatkarki poznały także pierwsze rywalki w rozgrywkach Pucharu Polski. W ich I rundzie, dokładnie 27 października, spotkają się z zespołem MKS Imielno.

Obecnie kadra zespołu przedstawia się następująco: przyjmujące – Aleksandra Mnich, Barbara Romanowska, Kaja Klepacz, Karolina Nowaczek, atakujące – Oliwia Błaszczyk, Aleksandra Ścibisz, libero – Wiktoria Rdzanek, Patrycja Kowalik, środkowe – Martyna Żurawska, Emilia Piotrowska, Amelia Kos, rozgrywające – Karolina Stefańska, Natalia Imiełowska.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Siatkarek KSZO SMS powrót do Ostrowca Świętokrzyskiego

  • 18 sierpnia 2021 at 22:36
    Permalink

    A po co takie jakieś udziwnione tytuły? Nie lepiej po prostu „powrót siatkarek KSZO do Ostrowca”?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.