Zostali namierzeni i zatrzymani

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości.

-W dniu 16 sierpnia 2021 r. ostrowieccy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Bodzechów ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzna ma do odbycia karę 2 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie gróźb karalnych. Był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie.

W dniu 17 sierpnia 2021 r. ostrowieccy kryminalni zatrzymali 36-latka. Ostrowczanin poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zgodnie z dyspozycją sądu ma on do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

W tym samym dniu zatrzymany został 65-latek. Jak ustalili policjanci, ostrowczanin musi pożegnać się z wolnością na 1 rok za dokonaną kradzież. Był on poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie.

Zgodnie z dyspozycją poszukiwani trafili już do zakładów penitencjarnych, gdzie odbędą zasłużone kary.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *