Powiększanie ust ? dla kogo jest ten zabieg?

W gabinetach medycyny estetycznej często pojawiają się pacjenci, którzy pragną dokonać zabiegu związanego z powiększaniem ust. Są to przede wszystkim kobiety, choć coraz częściej na podobną usługę decydują się także panowie. W jakiej sytuacji warto pomyśleć o zwiększeniu objętości warg?

Asymetria

Każda twarz jest mniej lub bardziej niesymetryczna. To cecha wszystkich ludzi. Niestety, zdarza się, że dysproporcje widoczne są gołym okiem i bardzo często dotyczą ust. Jedna ich połowa jest węższa od drugiej lub kontur przebiega nieco inaczej. Jeśli pragniesz pozbyć się tej dysproporcji, medycyna estetyczna Łódź może pomóc Ci, wstrzykując do Twoich warg kwas hialuronowy. Z jego pomocą można wyrównać obie części ust. Dobrze wykonany zabieg sprawi, że będziesz czuć się lepiej we własnym ciele, będziesz o wiele pewniejszy/pewniejsza siebie.

Zanikanie konturu

Z wiekiem skóra staje się coraz bardziej szara, delikatniejsza, a usta zaczynają się zwężać. Bardzo często rozmywa się także ich kontur. W takiej sytuacji również pomóc może lekarz medycyny estetycznej. Wstrzykując w usta kwas hialuronowy może przywrócić im dawny blask, lekko je wypełnić, a przy okazji poprawić ich naturalną barwę oraz kontur.

Niezadowolenie

Kolejna grupą pacjentów, którym pomóc może medycyna estetyczna Łódź są osoby, które chcą po prostu zmienić cos w swojej twarzy. Często jest to niezadowolenie z wielkości warg. Niektórzy uważają, że są zbyt wąskie i prawie ich nie widać. Inni marzą o wydatnych, pełnych wargach.

Zabieg może być przeprowadzony u jednych i drugich. Sprawia on, że podnosi się ich samoocena i czują się bardziej szczęśliwi, podobają się sobie i swoim partnerom.

Kształt ust

Dziś lekarze medycyny estetycznej przechodzą specjalne szkolenia, które pozwalają im w doborze kształtu ust do twarzy pacjenta. Fachowcy sprawią, że będą one idealnie uzupełniały pożądany wizerunek. Często wiąże się to z podążaniem za naturalnym konturem, ale czasami proponowane są też pewne zmiany np. w celu lekkiego uniesienia kącika ust, dzięki czemu twarz staje się bardziej pogodna.

Postaw na eksperta

Powiększaniem ust zajmuje się medycyna estetyczna Łódź. Nie radzimy wykonywania zabiegów, w gabinetach kosmetycznych. Lekarz posiada niezbędną wiedzę, która umożliwia mu bezpieczne przeprowadzenie całej procedury tak, aby osiągnięty efekt zadowalał pacjenta/pacjentkę.

Zyskasz pewność, że zabieg przeprowadzony został w najlepszych warunkach sanitarnych, przy wykorzystaniu najwyższej jakości preparatów.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *