Bieg Papieski

Po rocznej przerwie organizatorzy zapraszają do Ćmielowa na VII już edycję Biegu Papieskiego. Rywalizacja na dystansie 10 km odbędzie się 25 września (sobota) o godz. 12   ze startem i metą na  Stadionie w Ćmielowie.

Limit czasowy na pokonanie trasy został ustalony na poziomie 1 godz. 30 min. Trasa asfaltowa będzie przebiegała lasem w kierunku Rudy Kościelnej. Nowością będzie współzawodnictwo sympatyków nordic walking, którzy będą mieli do pokonania 5- kilometrowy dystans.

Organizatorzy w pakiecie startowym   zapewniają: okolicznościową koszulkę, wodę mineralną, baton, numer startowy oraz medal na mecie. Dla najlepszych w całym biegu i w poszczególnych kategoriach wiekowych przewidziano puchary, statuetki , nagrody pieniężne i   rzeczowe w zależności od hojności sponsorów. Dla najlepszych w chodzie przewidziano puchary. Po biegu wszyscy uczestnicy mają zapewniony poczęstunek. Opłata startowa – 30 zł. Wsparcie techniczne biegu sprawuje MOSiR Ostrowiec Św. Zgłoszenia internetowe oraz regulamin na stronie www.cmielow.info.pl . Zapraszamy! Media patronem zawodów, jak w każdej ich edycji, jest Gazeta Ostrowiecka.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *