Bricomarché szuka pracowników

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje, iż w dniu 20 września br. organizuje giełdę pracy do powstającego supermarketu budowlanego Bricomarché.

Nabór będzie prowadzony na następujące stanowiska: sprzedawca, kasjer ? sprzedawca, kasjer główny, magazynier oraz informatyk.
Osoby zainteresowane udziałem w giełdzie pracy muszą wcześniej zgłosić się do pokoju nr 17 urzędu pracy po odbiór skierowania na rozmowę kwalifikacyjną.
Przypomnijmy, że powstający przy ulicy Kilińskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim Bricomarché jest liderem na rynku supermarketów typu ?dom i ogród? pod względem obrotów. Misją marki jest wspieranie klientów w rozwijaniu zainteresowań oraz pasji związanych z domem i ogrodem, dzięki oferowaniu różnorodnych kategorii produktów zawsze w atrakcyjnych cenach. Sieć oferuje około 25 tysięcy produktów z czterech głównych działów: majsterkowanie, budowlany, dekoracja i ogród. Klienci mogą wybierać również spośród bogatego asortymentu marek własnych.
Obecnie w Polsce działa ponad 170 supermarketów Bricomarché oraz 6 składów budowlanych, które swoim zasięgiem obejmują całą Polskę. Składy budowlane zaopatrują sklepy Bricomarché, a także bezpośrednio ich klientów w materiały budowlane oraz asortyment ogrodniczy z wykorzystaniem samochodów HDS, które zapewniają transport bezpośrednio na miejsce realizowanej inwestycji.

Otwarcie ostrowieckiego supermarketu Bricomarché planowane jest jeszcze w tym roku. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *