Rękoczyny pomiędzy cudzoziemcami na targowicy

W dniu 2 października 2021 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim na Targowicy Miejskiej, doszło do bulwersujących zdarzeń z udziałem dwóch handlujących grup narodowości bułgarskiej.
-W sobotę rano robiłem zakupy na targowicy i przypadkiem byłem świadkiem niepokojących zdarzeń obok hali, gdzie handlowali obcokrajowcy ?mówi czytelnik. Widocznie wskutek nieporozumień co do miejsca handlu starły się ze sobą dwie grupy ludzi. Słyszałem krzyki kobiet, widziałem biegających ludzi.

Aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim powiedziała, że doszło tam do nieporozumień pomiędzy dwoma mężczyznami narodowości bułgarskiej. Jeden z pokrzywdzonych zjawił się w komendzie Policji, by złożyć jeszcze tego samego dnia zawiadomienie w tej sprawie. Policja nie podaje na razie, jaka ewentualnie kwalifikacja prawna mogłaby tu być zastosowana.
Według zgromadzonych przez nas informacji zarzewiem konfliktu było zajęcie nie swoich stanowisk handlowych przez jedną ze stron. Na miejscu zajścia pojawiły się trzy radiowozy i pogotowie ratunkowe.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *