Medalowy start naszych taekwondoków w Puławach (zdjęcia)

W Puławach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy C w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach wystartowało czworo zawodników Ostrowieckiego Stowarzyszenia Taekwondo Olimpijskiego. Zawody rozgrywano w konkurencji dwuboju sprawnościowego oraz walki sportowej. Zawodnicy OSTO spisali się dosłownie na medal, przywożąc z Puław pięć krążków.

Marina Dudek wywalczyła złoty medal w konkurencji walk, zwyciężając wszystkie swoje pojedynki przed czasem oraz  srebrny krążek w dwuboju sprawnościowym. Weronika Chojnacka po dwóch wygranych walkach zajęła drugie miejsce w kyorugi oraz trzecie w dwuboju sprawnościowym. Stanisław Kałuża stanął na trzecim stopniu podium w konkurencji walk natomiast Borys Matysiak uplasował się na piątym miejscu.

Szkolenie sportowe zawodników Ostrowieckiego Stowarzyszenia Taekwondo Olimpijskiego dofinansowane jest ze środków Gminy Ostrowiec Świętokrzyski w ramach realizacji zadania ?Rozwój Sportu w 2021 roku w Gminie Ostrowiec Świętokrzyski w dyscyplinie Taekwondo Olimpijskie?.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *