Zatrzymał włamywacza przeskakującego przez płot

W dniu 8 grudnia 2021 r., policjant z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach w czasie wolnym od służby zatrzymał włamywacza. 47-letni ostrowczanin podejrzany jest o dokonanie kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego.

-Włamywacza zatrzymali ostrowieccy policjanci kilka minut po godz. 20 ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Do zatrzymania doszło, dzięki szybkiej reakcji i spostrzegawczości policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, który zwrócił uwagę na mężczyznę przeskakującego przez ogrodzenie niezamieszkałej posesji. Policjant natychmiast podjął decyzję o zatrzymaniu mężczyzny przeczuwając, że prawdopodobnie jest to włamywacz.

Jego przypuszczenia potwierdzili ostrowieccy policjanci, którzy ustalili, że doszło do kradzieży z włamaniem. Łupem rabusia padły m.in. zegarki, biżuteria, artykuły kosmetyczne, leki oraz sprzęt elektroniczny o łącznej wartości 2.000 złotych. W dniu 9 grudnia 2021 r. ostrowczanin usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Zatrzymał włamywacza przeskakującego przez płot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *