Wyprawa siatkarek KSZO SMS do Jarosławia po punkt

II liga siatkówki kobiet. Grupa IV. *San Pajda II Jarosław – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (25:16, 25:21, 23:25, 16:25, 15:11). San Pajda II: Dzierbianiova, Andrzejewska, Łuszyńska, Kulikowska, Dvornikova,Magierowska, Barczewska, Białek, Zięba, Włodarz, Szmajduch, Szkloła, Janus (l), Kubas (l). Trener: Piotr Pajda.

KSZO SMS: Romanowska, Mich, Błaszczyk, Piotrowska, Kos, Klepacz, Imiełowska, Ścibisz, Jakus, Żurawska, Stefańska, Kowalik (l). Trener: Piotr Brodawka. 

Po dwóch przegranych setach zanosiło się na łatwą przegraną naszej drużyny, ale w końcówce III seta podopieczne trenera Piotra Brodawki zachowały chłodne głowy i złapały kontakt z rywalkami.
W IV partii ostrowczanki narzuciły ekipie San Pajdy swój styl gry i dominowały na parkiecie. Wiele piłek podbijały, kontrowały i systematycznie zdobywały przewagę. Było 9:12, 10:19 i 14:23. W tym secie KSZO SMS ostatni punkt zdobył efektownym blokiem.
O wyniku decydował więc tie-break. Wydawało się, że nasza drużyna kontynuuje dobrą grę z poprzedniego seta. Było 1:2, 3:4, przy zmianie stron 6:8. a po niej 7:9. Niestety, w tym fragmencie gry coś zacięło się w grze zespołu. Rywalki objęły prowadzenie 10:9, 12:10 i już nie oddały inicjatywy.
Punkt wywalczony w Jarosławiu cieszy, choć były spore szanse na to, by dopisać do dorobku dwa oczka.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *