Dance Truck znów w Sylwestra ruszy na ulice Ostrowca Świętokrzyskiego. Wiemy, gdzie się zatrzyma…

Po sukcesie ubiegłorocznej sylwestrowej imprezy, znów 31 grudnia br. na ulice Ostrowca Świętokrzyskiego rusza dance truck, który zatrzyma się na największych osiedlach miasta, aby zainicjować noworoczne zabawy.
– Mamy czas pandemiczny, stąd zmiana, ale równocześnie mamy przetestowaną propozycję, która sprawdziła się przed rokiem i zamierzamy ją nieco rozwinąć- mówi dyrektor MCK, Jacek Kowalczyk. Nasz muzyczny truck będzie się przemieszczał po całym mieście, aby przed północą zatrzymać się na ostrowieckim Rynku, gdzie prezydent złoży noworoczne życzenia, a później odbędzie się pokaz fajerwerków. Wcześniej pojawimy się na pięciu największych ostrowieckich osiedlach, gdzie przez około 30-40 minut zagrają swoje sety najlepsi ostrowieccy dje. Całości będą towarzyszyć pokazy laserowe i pirotechniczne, dzięki czemu uda nam się zorganizować w kilku miejscach tego wieczoru mini dyskoteki. Liczę, że uda się nam zachęcić ludzi do wyjścia z prywatek i zabawy na świeżym powietrzu.
Dance truck wyruszy około godz. 18 ulicami Śliska- Niska na parking przy ul. Traugutta. Następnie od godz. 19 do 20 będzie stacjonował na os. Słonecznym na parkingu przy pasażu handlowym,w godz. 20-21 przeniesie się na os. Pułanki w sąsiedztwie boiska przy garażach. W godz. 21-22 jest spodziewany na os. Ogrody w sąsiedztwie tzw. Ogrodów Zdrowia, aby między 22, a 23 zatrzymać się na parkingu przy markecie E.Leclerc na os. Rosochy. Następnie set najlepsi ostrowieccy dje zagrają na ostrowieckim Rynku, gdzie przed północą wysłuchamy życzeń Prezydenta Miasta, zaś o godz. 0.00 rozpocznie się pokaz fajerwerków. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *