Górnik Łęczna – KSZO 1929 4:0 (3:0). Nasz zespół z nowym piłkarzem i trzema testowanymi

Mecz sparingowy. *Górnik Łęczna (ekstraklasa) – KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4:0 (3:0).


B: Goliński w 20 min., Krykun w 28 min. (z karnego) i w 43 min. oraz Wędrychowski w 78 min.

Górnik: I połowa: Kostrzewski – testowany, Midzierski, Baranowski, Dziwniel, Drewniak, Szramowski, Goliński, Lokilo, Krykun, Banaszak. II połowa: Woźniak – Duda, Baranowski, Szcześniak, testowany, testowany, Kalinkowski, Król, Tkacz, Mak, Wędrychowski.Trener: Kamil Kiereś.

KSZO: Szymkowiak – Brągiel, Sylwestrzak, Zając, Majda – Czernysz, Dereń, Lipka, Persona, Żurek – Nawrot. Na zmiany weszli: Kuzior, Pawlik, Szela, Grudziński, Toboła, Szymański, Garbacz, Stachurski oraz trzech testowanych piłkarzy. Trener: Rafał Wójcik.

W Łęcznej, w meczu piłkarzy KSZO z ekstraklasowym Górnikiem w barwach naszego klubu zadebiutował wypożyczony z Resovii Rzeszów, 22-letni pomocnik Jarosław Czernysz. KSZO testował także trzech piłkarzy.
W meczu nie zagrał Matheus Camargo, który jeszcze nie wrócił po urlopie do klubu, testowany w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki Jakub Głaz oraz Dariusz Gruchała Węsierski, który dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu i najprawdopodobniej zostanie graczem Unii Janikowo.
Z naszym klubem rozstał się już Michał Gałecki, który podpisał już kontrakt z Podhalem Nowy Targ.
fot. Facebook KSZO 1929

Print Friendly, PDF & Email