ŚWIATŁOWÓD, TELEWIZJA 4K, TELEFONIA KOMÓRKOWA

Doskonale wiemy, jak ważne jest niezawodne i stabilne połączenie internetowe. Światłowód to rozwiązanie, które pozwoli Ci na płynną pracę zdalną lub załatwienie ważnych spraw bez wychodzenia z domu. Internet światłowodowy to dużo lepsze rozwiązanie niż np. Internet radiowy, którego jakość jest słaba, a połączenie zrywane jest przez deszcz czy wiatr. Już 5 rok z rzędu Internet od INEA jest najszybszy w Polsce, co potwierdza ogólnopolski ranking dostawców najszybszego Internetu w Polsce Speedtest.pl. Internet światłowodowy od INEA jest symetryczny. Oznacza to równą prędkość pobierania i wysyłania dowolnych plików. A gdyby dodatkowo nie płacić za wszystkie usługi? nawet przez 5 miesięcy?

OD TERAZ NAWET 5 MIESIĘCY ZA 0 ZŁ

Od teraz w INEA wszystkie usługi nawet do 5 miesięcy za 0 zł.

Na początek, wybierz prędkość Internetu, którą potrzebujesz. Jeśli chcesz, aby Twoje domowe Wi-Fi miało równie mocny zasięg w każdym pomieszczeniu, dobierz usługę Wi-Fi Premium i odbierz nawet 4 miesiące za darmo.

Usługi światłowodowe od INEA to także telewizja HIWAY w jakości 4K. Od teraz pakiet telewizyjny z 66 kanałami to tylko 9,90 zł! Bądź szefem w swoim własnym domu i:

  • cofaj, włączaj od początku, przewijaj, zatrzymuj i oglądaj programy nawet sprzed 7 dni,
  • wybieraj paczki kanałów, które włączysz i wyłączysz w trakcie umowy, kiedy chcesz. Decyduj, co oglądasz i za co płacisz.

W pakiecie korzystniej! Dodaj usługę multiroom i korzystaj ze wszystkich usług INEA do 5 miesięcy bez opłat. Od teraz każdy domownik może rządzić pilotem. Dzięki usłudze multiroom, wszyscy mogą oglądać swoje ulubione programy? nawet na 5 urządzeniach jednocześnie.

Ale to nie wszystko. INEA to także telefonia komórkowa bez przywiązania oraz telefonia stacjonarna. Bądź w kontakcie z bliskimi dzięki nielimitowanym rozmowom i wiadomościom i korzystaj z dużego pakietu Internetu w komórce, aby zawsze być na bieżąco.

Sprawdź konfigurator na inea.pl i dopasuj ofertę do swoich potrzeb.

ODPOWIEDZ NA KILKA PYTAŃ

Nie przekonaliśmy Cię wystarczająco? Spróbuj odpowiedzieć na poniższe pytania:

Czy zdarzyło Ci się skakać po kanałach w poszukiwaniu czegoś ciekawego i niczego nie znalazłeś? A może płacisz za kilkaset kanałów, których nikt nie ogląda?

Czy Twój Internet nie działa lub jest bardzo wolny, a telewizja ?śnieży? w trakcie złej pogody? A może Internet w komórce nie wystarcza do końca miesiąca?

Chcesz rozmawiać z bliskimi z kamerką i dostawać zdjęcia z wakacji znajomych, ale masz za mało Internetu w komórce?

Jeśli chociaż jedna odpowiedź brzmi ?TAK?, zapraszamy Cię do świata INEA. Mamy dla Ciebie wszystko, czego potrzebujesz.

Dopasuj usługi do swoich potrzeb. Już niebawem będziesz miał możliwość skorzystania z wielu promocji i łączenia ich ze sobą. Sprawdź nas na inea.pl.

Zamów bez wychodzenia z domu:

Advertisement

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *