Biała szkoła

Grupa uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Antoniego Hedy ?Szarego? w Kunowie uczestniczyła w pięciodniowym wyjeździe do Małego Cichego.

Był to obóz narciarski, na którym część młodych sportowców stawiała pierwsze kroki na nartach, a druga grupa doskonaliła swoje umiejętności w narciarstwie pod kierunkiem instruktorów narciarstwa i nauczycieli wychowania fizycznego: Katarzyny Pająk i Macieja Dziedzica oraz przewodniczki: Grażyny Jedlikowskiej. Po trzech dniach intensywnego treningu na stokach narciarskich uczniowie wraz z opiekunami zregenerowali swoje siły na basenach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej.

Pierwszego dnia odbyła się wycieczka do Krakowa i zwiedzanie najważniejszych zakątków Starego Miasta. Z kolei w drodze powrotnej do Zakopanego uczniowie zwiedzili sanktuarium papieskie na Krzeptówkach, skocznię narciarską i Krupówki.

W czasie pobytu odbywały się także zajęcia profilaktyczne: ?Żyj zdrowo na sportowo?, które zakończyły się ciekawymi prezentacjami młodzieży na temat walki i zapobieganiu uzależnieniom.

Uczestnicy wyjazdu dziękują Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe w realizowaniu projektu, a także Dyrekcji Szkoły za umożliwienie wyjazdu na białą szkołę.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *