Nie chcieli po dobroci, zostali zatrzymani

W dniu 14 kwietnia 2022 r. ostrowieccy kryminalni zatrzymali 31-latka. Ostrowczanin ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, a był poszukiwany w związku z wydanym przez ostrowiecki sąd nakazem doprowadzenia do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

-Inny zatrzymany przez policjantów, 20-latek z gminy Bodzechów, poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości od ponad 8 miesięcy na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie –mówi podkomisarz Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ma on do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Ponadto jak ustalili stróże prawa, dodatkowo 4 miesiące musi spędzić za posiadanie narkotyków. W tej drugiej sprawie był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W tym samym dniu policjanci zatrzymali 23-latkę. Ostrowczanka poszukiwana była od ponad półtora roku na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Na swoim koncie ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za udzielanie narkotyków.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *