Mecz Świetokrzyskie – Lubelskie na ostrowieckim ringu

Już w najbliższą sobotę, 23 kwietnia o godz. 17.30, na ostrowieckim ringu rozegrany zostanie pięściarski mecz Świętokrzyskie – Lubelskie w ramach Międzywojewódzkiej Ligi Juniorów. Wstęp za darmo, zapraszamy wszystkich fanów boksu.
Tymczasem pięściarze KSZO wzięli udział w mocno obsadzonym turnieju „Warszawska Granda na pięści”. Do stolicy trenerzy: Damian Falecki i Piotr Wańdoch zabrali 16 zawodników i zawodniczek: Oskara Kapustę, Konrada Michtę, Kamila Niekłania, Joannę Orłowską, Gabriela Surowca, Katarzynę Górnisiewicz, Jakuba Górnisiewicza, Julię Pilas, Alberta Orła, Daniela Kowalskiego, Daniela Surowca, Kamila Surowca, Aleksa Czarneckiego, Dawida Strzeleckiego, Kamila Szczygła, Kornela Jarosińskiego.
Pierwsze miejsca zajęli: Albert Orzeł, który pokazał szybki, dokładny i wszechstronny boks, pokonał doświadczonego zawodowca Binali Shakmandarova w wadze do 60 kg oraz Daniel Kowalski, który zademonstrował twardy boks i pokonał Bartosza Głuszaka w kategorii wagowej do 71 kg. Na szczególną pochwałę zasłużyli także: Kamil Surowiec, Kamil Niekłań, Aleks Czarnecki, Julia Pilas i Joanna Orłowska. 

Print Friendly, PDF & Email