Piłkarze KSZO 1929 podejmują Czarnych Połaniec

W sobotę, o godz. 16. piłkarze KSZO 1929 podejmują Czarnych Połaniec. Kibice liczą na zwycięstwo i utrzymanie zwycięskiej passy po wygranych z Siarką i Tomasovią. Wygrana spowodowałaby kolejny awans ostrowczan w tabeli IV grupy III ligi.

KSZO, zajmujący obecnie 10 pozycję w tabeli, jest faworytem meczu, ale Czarni, z 9 punktami mniej oraz 14 miejscem w rozgrywkach i broniący się przed spadkiem na pewno nie złożą tak łatwo broni. Należy się spodziewać, że postawią na uważną grę w defensywie i kontrataki, po których jak się wydaje najbardziej groźny może być bramkostrzelny były napastnik naszego klubu, Adrian Gębalski.

Miejmy nadzieję, że z kolei ostrowiecka jedenastka pokaże dobrą grę i zbilansowany we wszystkich formacjach poziom. KSZO 1929 ostatnio nie traci bramek i oby tak samo było jutro. Co ciekawe, w Tomaszowie Lubelskim, w drugim meczu z rzędu nasi piłkarze zagrali „na zero” z tyłu. Blok defensywny KSZO, któremu wyraźnie dopisuje szczęście, zgrywa się z meczu na mecz, a jeśli będzie tak dalej, to i na lepsze wyniki możemy liczyć.

Jesienią, w Połańcu ostrowieccy piłkarze prowadzili 2:0, ale mecz zakończył się remisem 2:2 i podziałem punktów. Jaki wynik padnie w sobotnie popołudnie?

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.