Święto Rodziny w Naszym Domu w Denkowie

Dobra zabawa towarzyszyła podopiecznym „Naszego Domu” w Denkowie, prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi podczas corocznie obchodzonego Święta Rodziny.

Wszystkich uczestników i gości powitała dyrektor placówki siostra Elżbieta Kot, która podkreśliła znaczenie rodzinnej atmosfery, jaką kadra placówki stara się budować każdego dnia, dla dzieci, które z różnych przyczyn nie mogły jej odnaleźć w swoich domach.

Podopieczni „Naszego Domu” prezentując w humorystycznych aranżacjach znane i lubiane utwory Jana Brzechwy, wprowadzili widownię w wesoły nastrój. Po występach artystycznych wszyscy przeszli do ogrodu, aby spróbować swoich sił w konkurencjach sportowych. Już od 12 lat obchodzonemu Świętu Rodziny towarzyszy bowiem spartakiada, która przebiega pod czujnym okiem jednego z wychowawców – Rafała Zwolińskiego. Nie zabrakło wspólnych gier i konkursów, w tym biegów na czas, przewrotów, przeciągania szarfy. Konkurencje sportowe budziły wiele emocji, które potęgowali skandujący kibice.

Do wspólnej zabawy włączyli się także: Mariusz Łata naczelnik Wydziału Zdrowia, Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa oraz Grażyna Ukleja dyrektor zaprzyjaźnionej PSP Nr 9 w Denkowie. Na wszystkich uczestników czekały też słodkie niespodzianki. Zwieńczeniem imprezy było wspólne grilowanie. Nad organizacją i bezpiecznym przebiegiem imprezy czuwała cała kadra „Naszego Domu”. Zaproszeni goście otrzymali pamiątkowe upominki w postaci lampionów wykonanych przez podopiecznych placówki.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *