Niepozorne stworzenie postawiło w dniu 22 lipca 2022 r. policjantów z Ogniwa Patrolowo -Interwencyjnego opatowskiej komendy w stan gotowości.
?php>-Mały jeż wpadł w kratkę kanalizacyjną przy jednej z miejskich ulic i nie mógł się z niej wydostać -mówi młodszy aspirant Katarzyna Czesna -Wójcik, oficer prasowy KPP w Opatowie. Powiadomieni przez zaniepokojoną mieszkankę Opatowa policjanci wydostali tego małego ssaka, który ewidentnie zagubił się w miejskiej dżungli i odwieźli do parku.
?php>Jak widać policjanci realizują wiele zadań. Wśród nich zdarzają się też nietuzinkowe, wymagające indywidualnej formy wsparcia i pomocy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ostrowiecka Akademia Nauk Stosowanych wysoko w rankingu
Collegium Tumanum?
Iga
15:19, 2025-06-30
Startuje Terenowy Punkt Paszportowy w Ostrowcu!
Czemu usuwacie niewygodne komentarze? Cenzura działa....???
PUSTY DZBAN
17:08, 2025-06-29
Ostrowiecka Akademia Nauk Stosowanych wysoko w rankingu
To prawda, Jesteś pusty dzban
Maria
05:54, 2025-06-28
Ostrowiecka Akademia Nauk Stosowanych wysoko w rankingu
Następna Wyższa Szkoła Pompowania Balonów za kasę. CZYLI TUMANY i kasa. Ale papier jest.
PUSTY DZBAN
08:06, 2025-06-27
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz