Musisz tu być! Przed nami Dni Ostrowca 2022

Już na najbliższą sobotę i niedzielę prezydent Jarosław Górczyński i Miejskie Centrum Kultury zapraszają wszystkich spragnionych dobrej rozrywki na Dni Ostrowca 2022, które odbędą się na stadionie miejskim KSZO przy ulicy Świętokrzyskiej 11.

W sobotę zapraszamy Państwa na godz. 15.00. Na najmłodszych czekać będzie kolorowy plac zabaw. O 16.00 rozpoczną się Ostrowieckie Rozmaitości Artystyczne, podczas których zaprezentują się młodzi wokaliści i tancerze z naszego miasta. Godzinę później zagra ostrowiecki zespół MARYLAND. Gwiazdą wieczoru będzie zanana i lubiana wokalistka SYLWIA GRZESZCZAK. Jej koncert usłyszymy o godz. 19.30. Supportem artystki będzie zespół FEVER.

Sylwia Grzeszczak to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, której nie trzeba przedstawiać. Znana jest z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. Jej płyty i piosenki cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a teledyski na YouTube zgarniają miliony wyświetleń. To ona jest autorką takich przebojów, jak: „Małe rzeczy”, „Sen o przeszłości”, „Księżniczka” czy „Tamta dziewczyna”. Artystka ma na swoim koncie kilkanaście tysięcy sprzedanych płyt, wiele nagród muzycznych oraz rzeszę fanów.

Niedzielę rozpoczniemy prezentacją instytucji miejskich. Od 15.00 zapraszamy do zwiedzania specjalnie przygotowanych stoisk oraz na drugą odsłonę kolorowego placu zabaw. Tego dnia, jako pierwsza na scenie zaprezentuje się BRYSKA – młoda, utalentowana wokalista pisząca teksty swoich przebojów. Jej koncert rozpocznie się o 17.00. Następnie o 19.00 zaprezentuje się AzP – artysta z Ostrowca Świętokrzyskiego, a o 19.30 wystąpi KALI, polski raper i aktor.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.