Maja Zawolik trafiła bezpośrednio z rzutu wolnego. Remis w Boguchwale

III liga piłkarska. Grupa IV (kobiety). *Izolator Boguchwała – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 (1:1).
1:0 – Anna Brzuszek, 20 min.

1:1 – Maja Zawolik, 32 min.
KSZO: Zienkowska – Chojnacka, K .Rutkowska (70.M. Rutkowska), Kowalska – Jurecka (85.Dziekańska), Bień, Zawolik, Zakrzewska (70.Tymowska), Olszewska (75.Papierz), Krawczyk (53.Latała) – Szymańska. Trener: Szymon Kroczek.


-Jechaliśmy po 3 punkty…. Okazało się, że jak się nie da wygrać meczu, to trzeba przynajmniej zremisować. Piłkarsko byliśmy lepszym zespołem. Izolator jednak ma solidnie zestawioną linię obronną, która nie dała nam się zaskoczyć- komentował po meczu nasz szkoleniowiec.
Obie bramki w Boguchwale padły po tzw. stałych fragmentach gry, a konkretnie rzutach wolnych i bezpośrednich strzałach po nich. Izolator objął więc prowadzenie po strzale Anny Brzuszek, a dwanaście minut później celnym trafieniem popisała się Maja Zawolik.


Mimo przewagi w polu, wypracowanych sytuacji naszej drużynie nie udało się wygrać, ale za to po sobotnich spotkaniach podopieczne Szymona Kroczka i Andrzeja Szymańskiego wskoczyły na pozycję liderek. My zapraszamy kibiców na sobotni mecz z Rysami Bukowina Tatrzańska, które w rozgrywkach zastąpiły wycofaną Starówkę Nowy Sącz. Rysy to zespół dokooptowany do rozgrywek, który w minionym sezonie spadł do IV ligi. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.