Wygrana po wyrównanej grze. Piłkarki KSZO 1929 wiceliderkami

III liga kobiet. Grupa IV. *KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Pogorzanka Pogorzyce 2:1 (1:0). B: Amelia Bień w 7 i Sandra Papierz w 75 min.

KSZO: Zienkowska – Kowalska (87.Żelazowska), Chojnacka, K.Rutkowska (76.Zięba) – Jurecka, Tymowska, Zawadzka (63.Papierz, 78.Krawczyk), Bień, Olszewska (86.Dziekańska) – Latała, Szymańska. Trener: Szymon Kroczek.

Nasz zespół szybko objął prowadzenie po dwójkowej akcji Szymańska-Bień i musimy podkreślić, że kapitan KSZO już po raz czwarty wpisała się na listę strzelczyń w sezonie.

Mecz tak się ułożył, że to rywalki miały więcej gry, częściej przebywały przy piłce i tak naprawdę miały inicjatywę w grze. Nasza drużyna odpowiadała kontratakami i po pierwszej połowie miała jednobramkową zaliczkę.

Po zmianie stron, rywalki ruszyły do odrabiania strat i miały przewagę. W 70  min. wykorzystały rzut karny. Na szczęście, wprowadzona po przerwie Sandra Papierz dała impuls drużynie i po strzale z dystansu utonęła w objęciach koleżanek, dając im prowadzenie w 75. Min. Rywalkom nie udało się już odmienić losów meczu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *